ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Політичний кретинізм проФФесора. Янукович: людей дратують реформи, але вони - позитив

  09 августа 2022 вторник
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  Стабільність і позитивні економічні зрушення приносять Україні чітка робота влади, системність у підготовці та реалізації реформ. (стабільність та економічні зрушення відчули на своїй шкурі всі українці. - Ред.)

  Про це заявив пРезидент Віктор Янукович на зустрічі з керівником головної опозиційної партії Греції "Нова демократія" Антонісом Самаросом, повідомляє прес-служба пРезидента.

  "Людей, безумовно, дратують реформи, хоч вони сьогодні є головним чинником, який вносить позитив в економіку", - сказав Янукович. (сидячи на золотому унітазі можна помітити не тільки позитив в економіці, але і зростання добробуту, правда власного. - Ред.)

  пРезидент підкреслив важливість утвердження політичної стабільності для розвитку Української держави.

  "Головний чинник того, що нам вдається досягати позитиву - політична стабільність в Україні, яку забезпечує співпраця всіх гілок влади", - наголосив він. (така політична стабільність скоро доведе до нової гайдамаччини. - Ред.)

  пРезидент підкреслив, що зараз ситуація в Україні значно покращилася. (скільки раз не повторюй слово "халва" солодше в роті не стане. - Ред.)

  "У 2010 році ВВП в Україні зріс на 4,2%. За 8 місяців поточного року зростання цього показника склало 5,2%", - заявив він. (зроста процент жирів у маслі і кількість мяса в ковбасі. - Ред.)

  Коментар редакції сайту "Бандерівець": Воістину правда написана в Святому Письмі: "Якщо Господь хоче скарати людину він забирає в неї розум." "Гаранта" Бог скарав здається в особливий спосіб.