ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Постраждалих в ДТП за участі угорського консула терміново вивезли в Угорщину

    02 октября 2022 воскресенье
    Аватар пользователя Karpatinfo

    Дорожньо-транспортна пригода, за участі угорського консула Іштвана Тота (чи все-таки генконсула Йожефа Бачкаї ?), яка днями сталася в с. Біла Церква Рахівського району породила дуже багато чуток та припущень. Однак, у їх поширенні винні самі керівники консульських установ Угорщини в Закарпатській області. Вони до останнього намагаються врятувати “честь мундира”, всіма можливими та неможливими способами уникнути будь-якого розголосу і тим самим кримінальної відповідальності для особи, яка в момент аварії знаходилася за кермом.
    Як приклад, за сприяння угорських дипломатів, з місця події в терміновому порядку були вивезені в Угорщину на лікування постраждалі пасажири авто - депутат Закарпатської обласної ради Василь Брензович та керівник одного з місцевих осередків Товариства угорської культури Закарпаття — КМКС. Співробітник консульства, який був за кермом теж в терміновому порядку покинув Україну. Нема постраждалих, нема криміналу.
    А, що ж наша ДАІ....? Поки, що мовчить. Намагається зберегти “честь”, однак, на жаль, цього разу не свого, а чужого мундиру!