ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Повний список кандидатів-мажоритарників до Закарпатської обласної ради

    22 июня 2018 пятница
    Аватар пользователя Ужгородец с 1953-го года

    Загалом своїх представників на вибори до Закарпатської облради по одномандатним виборчим округам делегували 30 обласних організацій політичних партій. Зареєстровано 382 кандидати в 54 виборчих округах. У середньому на один виборчий округ припадає 7 претендентів на депутатський мандат.

    Найбільший "конкурс" - у 8 та 9 округах (м.Ужгород) - 12 чоловік на місце, найменший - 26 округ (Воловецький район) - двоє претендентів на місце.

    1 округ (м. Берегово) - 7 кандидатів

    Лакатош Михайло Михайлович Партія Регіонів

    Войтович Іван Емілович Єдиний Центр

    Маргітич Іван Іванович Батьківщина

    Жупан Йосип Йосипович Сильна Україна

    Шелемон Єлена Володимирівна Народна Партія

    Бардош Степан Васильович КМКС Партія угорців України

    Семененко Ольга Сергіївна Справедливість

    2 округ (м. Берегово) – 10 кандидатів

    Максименко Андрій Костянтинович Батьківщина

    Бубняк Марія Антонівна Єдиний Центр

    Зийнич Микола Дєрдьович Фронт Змін

    Варга Федор Федорович Сильна Україна

    Кондрич Іван Васильович Народна Партія

    Орос Ільдико Імриївна КМКС Партія угорців України

    Кінч Габор Йожефович Демократична Партія угорців України

    Полінскі-Яковюк Наталія Олександрівна Комуністична партія України

    Адамовський Микола Гаврилович Партія "Зелені"

    Сидор Димитрій Димитрович Християнський Рух

    3 округ(м. Берегово) - 7 кандидатів

    Фущич Юрій Іванович Партія Регіонів

    Печора Василь Михайлович Єдиний Центр

    Кенийз Володимир Михайлович Батьківщина

    Гецко Ярослав Михайлович Сильна Україна

    Дуридівка Євген Євгенович Народна Партія

    Кертес Арпад Арпадович КМКС Партія угорців України

    Піріді Адальберт Адальбертович Демократична Партія угорців України

    4 округ (м. Мукачево) -11 кандидатів

    Туріс Інгрід Юріївна Партія Регіонів

    Васюта Василь Васильович Єдиний Центр

    Вербещук Мирослава Миронівна Батьківщина

    Герасько Лариса Юхимівна Наша Україна

    Логойда Семен Миколайович Сильна Україна

    Товканець Сергій Антонович Народна Партія

    Гузинець Олеся Володимирівна Народна влада

    Качур Борис Михайлович Партія Зелених України

    Дикий Богдан Володимирович Крайова організація Української партії

    Тарасов Володимир Петрович УСДП

    Думнич Володимир Іванович Народно-трудовий союз України

    5 округ (м. Мукачево) – 9 кандидатів

    Фомін Геннадій Павлович Партія Регіонів

    Балога Віктор Іванович Єдиний Центр

    Кушнір Володимир Іванович Батьківщина

    Бондарчук Микола Михайлович Сильна Україна

    Вдовенко Ігор Михайлович Народна Партія

    Блистів Василь Іванович Партія Зелених України

    Лендєл Іван Іванович Крайова організація Української партії

    Лютий Степан Іванович Свобода

    Буташ Микола Миколайович УДАР Віталія Кличка

    6 округ(м. Мукачево) - 8 кандидатів

    Волонтир Володимир Іванович Партія Регіонів

    Нусер Ернест Ернестович Єдиний Центр

    Головчанський Василь Степанович Батьківщина

    Роман Вячеслав Ференцович Сильна Україна

    Логойда Роман Семенович Народна Партія

    Осадчук Любомир Петрович ПОРА

    Федоров Ардаліон Васильович КПУ

    Жуков Святослав Августинович Нова політика

    7 округ(м. Ужгород) – 10 кандидатів

    Гісем Володимир Васильович Партія Регіонів

    Переста Юрій Юрійович Єдиний Центр

    Яцків Олександр Михайлович Батьківщина

    Ябрик Василь Васильович Наша Україна

    Кинів Богдан Юрійович Фронт Змін

    Лущак Віктор Юрійович Сильна Україна

    Химинець Володимир Васильович Народна Партія

    Бегеш Ростислав Васильович Справедливість

    Юзефів Олексій Володимирович Народна влада

    Вігула Степан Юрійович Свобода

    8 округ (м. Ужгород) – 12 кандидатів

    Адамчук Олег Іванович Партія Регіонів

    Смоланка Володимир Іванович Єдиний Центр

    Бунда Віктор Варфоломійович Батьківщина

    Черепаха Олександр Леонідович Наша Україна

    Овсянніков Олександр Гаврилович Фронт Змін

    Митровці Іван Михайлович Сильна Україна

    Муртазін Олег Анатолійович Народна Партія

    Маковська Тетяна Іванівна Справедливість

    Скубенич Андрій Іванович Народна влада

    Варцаба Андрій Володимирович Партія Зелених України

    Олашин Василь Степанович Крайова організація Української партії

    Михайлюк Михайло Іллярович Свобода

    9 округ(м. Ужгород) – 12 кандидатів

    Русин Василь Іванович Партія Регіонів

    Каламуняк Мирослава Михайлівна Єдиний Центр

    Солонтай Олександр Гейзович Батьківщина

    Делеган Михайло Васильович Наша Україна

    Трачук Петро Антонович Сильна Україна

    Левицький Роберт Йосипович Народна Партія

    Фокша Віктор Іванович Справедливість

    Шоля Вадим Володимирович Народна влада

    Федака Павло Михайлович Крайова організація Української партії

    Шатров Владислав Анатолійович СПУ

    Ващенко Ігор Валерійович Свобода

    Машкаринець Ольга Антонівна Україна Соборна

    10 округ (м. Хуст) - 9 кандидатів

    Яськів Михайло Миколайович Партія Регіонів

    Бучок Юрій Степанович Єдиний Центр

    Луп"як Іван Михайлович Батьківщина

    Мішко Іван Іванович Наша Україна

    Лунченко Валерій Валерійович Фронт Змін

    Маєр Василь Ізідорович Сильна Україна

    Симулик Володимир Тихонович Народна Партія

    Грабар Микола Федорович Нова сила

    Деркач Степан Тиберійович СПУ

    11 округ(м. Хуст) – 8 кандидатів

    Гаупт Антон Антонович Партія Регіонів

    Роман Володимир Михайлович Єдиний Центр

    Скомаровська Магдалина Ласлівна Батьківщина

    Лазюк Мирослав Юрійович Сильна Україна

    Скрип Дмитро Дмитрович Аграрна партія України

    Габор Ярослава Іванівна Народна Партія

    Ковальчук Марина Віталіївна Нова сила

    Чулей Михайло Степанович КПУ

    12 округ (м. Хуст) – 9 кандидатів

    Фула Мирослав Юрійович Партія Регіонів

    Браєр Йосип Осипович Єдиний Центр

    Віцинський Віктор Остапович Батьківщина

    Сабадош Василь Антонович Наша Україна

    Фекете Роман Михайлович Народна Партія

    Галай Михайло Михайлович Нова сила

    Яковініч Олександр Андрійович КПУ

    Орос Олена Павлівна Свобода

    Цьока Федор Федорович Громадянська позиція Українська

    13 округ (м. Чоп) – 9 кандидатів

    Мироненко Володимир Володимирович Партія Регіонів

    Суліма Володимир Васильович Єдиний Центр

    Кич Андрій Михайлович Наша Україна

    Масло Андрій Ігорович Фронт Змін

    Артьомов Анатолій Іванович Сильна Україна

    Парамзін Ігор Анатолійович Народна Партія

    Комоні Людвик Людвикович КМКС Партія угорців України

    Кевсегі Елемір Зігмундович Демократична Партія угорців України

    Андріканич Йосип Іванович Відродження

    14 округ (м. Чоп) – 7 кандидатів

    Пушкаш Олександр Андрійович Партія Регіонів

    Півоварнік Ольга Юліанівна Єдиний Центр

    Ванін Віктор Августинович Батьківщина

    П"янков Ігор Станіславович Фронт Змін

    Кіндяк Олександр Михайлович Народна Партія

    Балог Лівія Іванівна КМКС Партія угорців України

    Афтанас Ярослав Дмитрович Відродження

    15 округ(м. Чоп) - 8 кандидатів

    Горинецький Володимир Йосипович Партія Регіонів

    Чубірко Володимир Володимирович Єдиний Центр

    Козлова Галина Миколаївна Батьківщина

    Сокаль Іван Володимирович Фронт Змін

    Рябець Микола Михайлович Сильна Україна

    Майданець Євген Олександрович Народна Партія

    Сабов Микола Миколайович КМКС Партія угорців України

    Ломов Олександр Васильович Відродження

    16 округ (Берегівський район) – 6 кандидатів

    Свищо Ігор Йосипович Партія Регіонів

    Трикур Володимир Володимирович Єдиний Центр

    Романюк Ольга Василівна Батьківщина

    Кеменяш Степан Степанович Сильна Україна

    Їжак Тибор Йосипович КМКС Партія угорців України

    Фандалюк Алла Володимирівна Свобода

    17 округ (Берегівський район) – 8 кандидатів

    Крайняй Василь Юрійович Батьківщина

    Сіладі Наталія Євгенівна Єдиний Центр

    Балян Ануш Валеріївна Фронт Змін

    Бондурович Юрій Юрійович Сильна Україна

    Фодор Дюло Дюлович КМКС Партія угорців України

    Пейтер Чаба Алайошович Демократична Партія угорців України

    Мостовий Петро Степанович Свобода

    Анча Іштван Яношович Християнський Рух

    18 округ(Берегівський район) - 5 кандидатів

    Цимбалюк Анатолій Миколайович Батьківщина

    Баков Олександр Олександрович Єдиний Центр

    Бакша Іштван-Бейло Андрійович Сильна Україна

    Брензович Василь Іванович КМКС Партія угорців України

    Медвідь Степан Вільмошович Демократична Партія угорців України

    19 округ (Великоберезнянський район) – 7 кандидатів

    Хмєлєвцов Володимир Вікторович Партія Регіонів

    Брецко Мирослав Михайлович Єдиний Центр

    Цибик Іван Іванович Батьківщина

    Чурей Василь Іванович Сильна Україна

    Бухлак Юрій Михайлович СПУ

    Жулканич Олександр Михайлович СДПУ(о)

    Веселовський Омельян Андрійович Свобода

    20 округ (Великоберезнянський район) – 5 кандидатів

    Рогач Роман Васильович Партія Регіонів

    Ілов Міла Петрівна Єдиний Центр

    Форкош Владислав Михайлович Батьківщина

    Симочко Василь Федорович СПУ

    Ігнатенко Анжела Михайлівна Свобода

    21 округ(Великоберезнянський район) – 6 кандидатів

    Маркович Василь Олексійович Партія Регіонів

    Кіндрат Михайло Іванович Єдиний Центр

    Моняк Павло Миколайович Батьківщина

    Цап Микола Михайлович Сильна Україна

    Середа Олег Анатолійович Свобода

    Нодь Василь Михайлович Відродження

    22 округ (Виноградівський район) – 6 кандидатів

    Бушко Іван Іванович Партія Регіонів

    Роман Йосип Іванович Єдиний Центр

    Штейгер Євген Євгенович Батьківщина

    Поличко Андрій Васильович Наша Україна

    Ліспух Михайло Михайлович Сильна Україна

    Поп Петро Васильович СПУ

    23 округ(Виноградівський район) – 5 кандидатів

    Роспопа Ярослав Омельянович Народна Партія

    Петеї Юдіта Оттовна Єдиний Центр

    Мілован Шандор Йожефович КМКС Партія угорців України

    Резеш Карло Карлович Демократична Партія угорців України

    Трикур Віктор Іванович Громадянська позиція

    24 округ (Виноградівський район) – 7 кандидатів

    Білак Олександр Олександрович Партія Регіонів

    Балога Іван Іванович Єдиний Центр

    Естінко Юлій Юлійович Батьківщина

    Кухран Михайло Михайлович Наша Україна

    Клопотар Олександр Іванович Фронт Змін

    Шубер Федор Дмитрович Cправедливість

    Мезєв Адальберт Адальбертович СПУ

    25 округ (Воловецький район) - 8 кандидатів

    Ковбаско Василь Васильович Партія Регіонів

    Реблян Михайло Іванович Єдиний Центр

    Марков Анатолій Олександрович Батьківщина

    Бігарь Василь Андрійович Сильна Україна

    Ганькович Станіслав Федорович Партія Зелених України

    Биркович Олександр Іванович Крайова організація Української партії

    Вербещук Надія Михайлівна Свобода

    Ціник Олег Омельянович УДАР Віталія Кличка

    26 округ (Воловецький район) - 2 кандидати

    Щербей Мирослав Васильович Партія Регіонів

    Русин Василь Олексійович Єдиний Центр

    27 округ (Воловецький район) – 5 кандидатів

    Далекорей Михайло Іванович Партія Регіонів

    Жупан Євген Євгенович Єдиний Центр

    Курах Іван Ілліч Батьківщина

    Биркович Віктор Іванович Крайова організація Української партії

    Олашин Сергій Семенович КПУ

    28 округ(Іршавський район) – 8 кандидатів

    Дочинець Василь Васильович Партія регіонів

    Євбак Іван Іванович Єдиний Центр

    Попович Іван Степанович Батьківщина

    Станко Михайло Іванович «Наша Україна»

    Глеба Юрій Федорович «Сильна Україна»

    Дудинець Василь Васильович СПУ

    Дьолог Віктор Володимирович «Свобода»

    Кузан Василь Васильович Українська Народна Партія

    29 округ (Іршавський район) – 4 кандидати

    Устич Василь Іванович Партія регіонів

    Балога Павло Іванович Єдиний Центр

    Новак Станіслав Володимирович «Наша Україна»

    Ломага Тетяна Михайлівна «Свобода»

    30 округ (Іршавський район) – 9 кандидатів

    Бітлян Сергій Іванович Партія регіонів

    Хохлов Максим Іванович Єдиний Центр

    Лакатош Іван Іванович Батьківщина

    Кинів Василь Михайлович «Сильна Україна»

    Кузан Василь Васильович Українська Народна Партія

    Староста Галина Іванівна СПУ

    Піров Павло Павлович КПУ

    Шуст Дмитро Родіонович СДПУ(о)

    Власюк Ганна Михайлівна «Свобода»

    31 округ(Міжгірський район) – 7 кандидатів

    Маркович Василь Миколайович Партія регіонів

    Коліда Василь Петрович Батьківщина

    Гнепа Юрій Юрійович Єдиний Центр

    Беля Іван Юрійович «Сильна Україна»

    Цар Василь Іванович «Народна партія»

    Щур Михайло Васильович Справедливість

    Попович Руслана Василівна ПОРА

    32 округ (Міжгірський район) – 7 кандидатів

    Ледіда Іван Георгійович Партія регіонів

    Вегеш Микола Миколайович Єдиний Центр

    Сятиня Михайло Михайлович Батьківщина

    Леньо Василь Васильович «Наша Україна

    Кий Михайло Михайлович «Сильна Україна»

    Сятиня Михайло Лукович «Народна партія»

    Кут Василь Іванович Україна Соборна

    33 округ (Міжгірський район) – 7 кандидатів

    Роман Іван Юрійович Партія регіонів

    Кічковський Михайло Михайлович Єдиний Центр

    Шекета Андрій Андрійович Батьківщина

    Кривка Іван Васильович «Наша Україна»

    Гладовський Олександр Олександрович Фронт Змін

    Касинець Михайло Андрійович «Сильна Україна»

    Дурунда Андрій Ілліч «Народна партія»

    34 округ(Мукачівський район) – 4 кандидати

    Лазар Василь Іванович Партія регіонів

    Токар Ілля Іванович Єдиний Центр

    Симодейко Дмитро Іванович «Сильна Україна»

    Кубан Тетяна Петрівна «Свобода»

    35 округ (Мукачівський район) – 6 кандидатів

    Кохан Юрій Михайлович Партія регіонів

    Мотильчак Михайло Андрійович Єдиний Центр

    Уманська Марія Йосипівна Батьківщина

    Павлішінець Іван Іванович «Сильна Україна»

    Поп Іван Іванович «Народна партія»

    Дядченко Віктор Олександрович СДПУ(о)

    36 округ (Мукачівський район) – 4 кандидати

    Ланьо Михайло Іванович Єдиний Центр

    Заєць Василь Андрійович Батьківщина

    Баранюк Олексій Васильович Партія регіонів

    Томаш Михайло Дмитрович «Сильна Україна»

    37 округ (Перечинський район) – 5 кандидатів

    Грицик Петро Васильович Партія регіонів

    Романюк Анатолій Васильович Єдиний Центр

    Яворський Іван Михайлович «Сильна Україна»

    Чомоляк Марина Іванівна Українська Народна Партія

    Дудкіна Олена Олександрівна «Свобода»

    38 округ (Перечинський район) – 5 кандидатів

    Качур Іван Іванович Партія регіонів

    Штилиха Іван Іванович Єдиний Центр

    Палюх Віталій Васильович Батьківщина

    Колісник Галина Миколаївна «Сильна Україна»

    Радченко Андрій Андрійович «Свобода»

    39 округ (Перечинський район) – 7 кандидатів

    Шніцер Роман Іванович Партія регіонів

    Скрип Василь Васильович Єдиний Центр

    Швед Василь Васильович Батьківщина

    Пастеляк Іван Іванович «Наша Україна»

    Кепич Андріяна Михайлівна «Сильна Україна»

    Скубенич Мирослава Михайлівна Народна влада

    Турицький Василь Васильович «Свобода»

    40 округ (Рахівський район) – 7 кандидатів

    Біляк Іван Павлович Партія регіонів

    Марина Нуцу Михайлович Єдиний Центр

    Ткач Юрій Юрійович Батьківщина

    Тернущак Олена Михайлівна «Наша Україна»

    Орсагош Михайло Михайлович «Сильна Україна»

    Самандрула Василь Юрійович Партія Зелених України

    Юращук Василь Дмитрович «Свобода»

    41 округ (Рахівський район) – 6 кандидатів

    Закурений Володимир Петрович Партія регіонів

    Глухова Ганна Василівна Єдиний Центр

    Кокіш-Мельник Микола Юрійович Батьківщина

    Піпаш Володимир Васильович «Наша Україна»

    Рудько Ігор Михайлович «Сильна Україна»

    Косівський Микола Іванович «Свобода»

    42 округ (Рахівський район) – 7 кандидатів

    Андріюк Дмитро Дмитрович Партія регіонів

    Зелінський Антон Франтішкович Єдиний Центр

    Лакатош Юрій Михайлович Батьківщина

    Кепинач Василь Васильович «Наша Україна»

    Пранничук Богдан Дмитрович Фронт Змін

    Гураль Оксана Юріївна «Сильна Україна»

    Кравчук Михайло Ярославович «Свобода»

    43 округ (Свалявський район) – 7 кандидатів

    Грига Юрій Юрійович Партія регіонів

    Микульця Іван Іванович Єдиний Центр

    Фантич Віталій Васильович «Наша Україна»

    Ковтун Богдан Ярославович Фронт Змін

    Удворгелі Євген Оттович «Сильна Україна»

    Петьовка Роман Петрович «Народна партія»

    Алексій Володимир Миколайович КПУ

    44 округ (Свалявський район) – 6 кандидатів

    Уліганинець Георгій Петрович Партія регіонів

    Сверлович Василь Михайлович Єдиний Центр

    Ловга Михайло Юрійович Батьківщина

    Годя Юрій Омелянович «Сильна Україна»

    Темнов Михайло Юрійович Нова сила

    Морозько Олександр Олександрович Нова політика

    45 округ (Свалявський район) – 4 кандидати

    Немеш Іван Іванович Партія регіонів

    Райчинець Федір Васильович Єдиний Центр

    Больбан Іван Васильович Батьківщина

    Танасійчук Наталія Володимирівна «Сильна Україна»

    46 округ (Тячівський район) – 7 кандидатів

    Шелевер Михайло Іванович Партія регіонів

    Мурга Валерій Іванович Єдиний Центр

    Рошко Михайло Іванович Батьківщина

    Черевко Павло Павлович «Сильна Україна»

    Габор Іван Іванович Українська Народна Партія

    Свистак Іван Михайлович СПУ

    Куцин Олег Іванович «Свобода»

    47 округ (Тячівський район) – 8 кандидатів

    Палінкаш Олег Михайлович Партія регіонів

    Бадюк Дмитро Васильович Єдиний Центр

    Голубка Петро Петрович Батьківщина

    Кричфалушій Іван Степанович Фронт Змін

    Чонка Ярослав Васильович «Сильна Україна»

    Іванцюк Іван Іванович КПУ

    Кузів Ярослав Михайлович «Свобода»

    Бедь Віктор Васильович Україна Соборна

    48 округ (Тячівський район) – 4 кандидати

    Цірик Михайло Михайлович Партія регіонів

    Думнич Марія Василівна Єдиний Центр

    Божа Марія Василівна Батьківщина

    Мацола Віктор Васильович КПУ

    49 округ (Ужгородський район) – 6 кандидатів

    1. Ледида Олександр Олександрович Партія Регіонів

    2. Вашко Володимир Ілліч Єдиний Центр

    3. Кинєв Еріка Петрівна Наша Україна

    4. Сливканич Ганна Іванівна Сильна Україна

    5. Антал Олександр Петрович Народна партія

    6. Лелекач Наталія Орестівна Свобода

    50 округ(Ужгородський район) – 7 кандидатів

    Лукіта Федор Васильович Партія регіонів

    Кертес Золтан Золтанович Єдиний Центр

    Раті Олександр Шандорович Батьківщина

    Шлінський Ярослав Золтанович «Сильна Україна»

    Верещагін Сергій Вікторович «Народна партія»

    Ковач Микола Миколайович КМКС Партія угорців України

    Бордаш Степан Йосипович Демократична Партія угорців України

    51 округ (Ужгородський район) – 9 кандидатів

    Ковач Василь Ілліч Партія регіонів

    Попович Михайло Андрійович Єдиний Центр

    Бойко Борис Григорович Батьківщина

    Бондарчук Наталія Федорівна «Сильна Україна»

    Ластівка Євген Іванович «Народна партія»

    Валковц Томаш Томашович КМКС Партія угорців України

    Семйон Тетяна Омелянівна Народна влада

    Палко Василь Іванович «Свобода»

    Висоцький Денис Іванович Партія "Зелені"

    52 округ (Хустський район) – 10 кандидатур

    Рішко Микола Васильович Єдиний Центр

    Молнар Володимир Степанович Батьківщина

    Пригара Василь Васильович Партія регіонів

    Скундзя Мирон Іванович «Наша Україна»

    Ярема Микола Васильович «Сильна Україна»

    Вучкан Василь Васильович «Народна партія»

    Пацкан Василь Васильович Аграрна партія України

    Боклаганич Наталія Антонівна Нова сила

    Росоха Іван Іванович СДПУ(о)

    Можарович Оксана Іванівна «Свобода»

    53 округ (Хустський район) – 6 кандидатів

    Ігнатко Василь Степанович Партія регіонів

    Гичка Михайло Іванович Єдиний Центр

    Тюшка Віктор Іванович Батьківщина

    Демченко Оксана Михайлівна «Наша Україна»

    Липчей Василь Олександрович «Сильна Україна»

    Мондич Михайло Дмитрович «Народна партія»

    54 округ (Хустський район) – 9 кандидатів

    Горба Іван Дмитрович Партія регіонів

    Товкан Емануїл Степанович Єдиний Центр

    Баюр Василь Васильович Батьківщина

    Сита Юрій Іванович «Наша Україна»

    Білецький Мирослав Золтанович Фронт Змін

    Гичка Василь Михайлович

    Рейтинг: 
    Загрузка...