ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Прес-анонс: Загальнонаціональна акція в Ужгороді «ЗАЙМІТЬСЯ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!»

  01 октября 2022 суббота
  Аватар пользователя Відсіч

  Понеділок, 18 жовтня,
  Комітети Верховної Ради України
  (вул. Грушевського, 18/2)
  10.30

  18 жовтня погоджувальна рада парламенту знову розглядатиме законопроект «Про мови в Україні». Українці прийдуть під стіни комітетів ВР і вимагатимуть зняття антиукраїнського законопроекту з реєстрації. Громадськість закликатиме зайнятися реальними проблемами, які однаково хвилюють українців як Заходу, так і Сходу: тарифами на газ, цінами на продукти харчування, зарплатами, іншими економічними та соціальними проблемами, а не питаннями, які поляризують суспільство і суперечать Конституції України.

  Цей проект закону, який зареєстрували у Верховній Раді ке¬рівники фракцій Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина, юридично запроваджує «російсько-українську двомовність», а ФАКТИЧНО спрямований на виведення з ужитку (знищення) української.

  Нагадаємо, що попередня акція відбулась 4 жовтня, тоді громадяни домоглися зняття цього законопроекту з порядку денного.

  Наша категорична вимога –
  ЗНЯТИ ЗАКОНОПРОЕКТ «ПРО МОВИ В УКРАЇНІ» З РЕЄСТРАЦІЇ!

  Організатори акції:
  Громадянський рух «Відсіч»
  Рух добровольців «Простір свободи»
  Громадська кампанія «Новий Громадянин»
  ***

  Мешканці Автономної Республіки Крим (акція біля представництва Президента України в АРК), Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей прийдуть до обласних державних адміністрацій з вимогою зняти законопроект «Про мови в Україні» з реєстрації. Акції розпочнуться 18 жовтня о 13:00.

  ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПАРТІЙНИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПРАПОРІВ, БУДЬ-ЯКОЇ СИМВОЛІКИ, ОКРІМ ДЕРЖАВНОЇ, ВВАЖАТИМЕТЬСЯ СПРОБОЮ ВИКОРИСТАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНУ СПРАВУ НА СВОЮ КОРИСТЬ.