ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

PROZOрий електронний майданчик – партнер і радник

  26 февраля 2018 понедельник
  Аватар пользователя Olena0911

  Зараз у ЗМІ дуже багато уваги приділяється просвітницькій роботі щодо участі в Системі публічних електронних закупівель ProZorro (далі - Системі) саме представників малого та середнього бізнесу. І це зрозуміло, адже першочерговими завданнями держави є економія бюджетних коштів та подолання корупції у цій сфері.

  Економію тут забезпечує конкуренція на торгах. А боротьба із «відкатами» - це передбачений творцями Системи цілий комплекс дій, основою яких є архітектура ProZorro (відкритість, принцип «Всі бачать все») та бажання громади все це бачити, контролювати та викривати.
  Неодноразово наголошувалося, наскільки простим і доступним для українського підприємця став процес участі в державних тендерах. Адже для бізнесу створено можливість обрати найбільш зручний сервіс - сайт, через який він має змогу працювати в Системі. Більш ніж 20 торговельних майданчиків кожного дня працюють над вдосконаленням власного функціоналу, покращенням та спрощенням умов роботи Організаторів та Учасників торгів.
  Так, із 16 червня спрощено процедуру перевірки Учасників держтендерів за рахунок інтеграції ProZorro з Єдиним Державним Реєстром. Наприклад, на майданчику Public Bid.com.ua це працює так: при реєстрації компанії по введеному ЄДРПОУ, або ІНН Система автоматично перевіряє існування цього підприємства та підтягує назву компанії з реєстру. Одним словом, реалізовано функціонал швидкої та зручної перевірки реальності компанії та її реєстрації в Системі.
  Cьогодні для Постачальника правильний вибір майданчика стає запорукою успіху його роботи в ProZorro, тому що:
  - зручний й досконалий «пошук» тендера забезпечить вчасну подачу пропозиції та відкриє перспективи для перемоги;
  - якісний функціонал по роботі з документами збереже від дискваліфікації через відсутність будь-яких файлів;
  - дуже важливою й вкрай потрібною є функція електронної підписки - це допомагає бізнесу дізнаватися про цікаві закупівлі відразу ж після їх появи в Системі;
  - тестове середовище (аналог середовища промислового) – це взагалі справжній плацдарм для тренування та вдосконалення власних навичок участі в торгах та перемоги на аукціонах.
  І останнє – особливу увагу необхідно приділити работі call – центру майданчику. Адже вчасно отримана порада, відповідь, або вказівка на помилку може врятувати Учасника від поразки на торгах. Професіоналізм працівників майданчику - це показник його надійності. Так, запорукою професіоналізму співробітників Public Bid.com.ua став 20-річний досвід роботи в сфері держзакупівель більшості його творців.
  Тут знаються на тому, що таке орієнтація на потреби кожного клієнта та індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких проблемних питань.

  Рейтинг: 
  Загрузка...