ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

«Родина» активно розбігається

  21 августа 2019 среда
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  0000-5.jpgСоратники Ігоря Маркова після подій вночі на 23 жовтня пакують валізи та шукають притулку за кордоном. Рідний брат затриманого екс – нардепа, депутат міськради від ПР Олег Марков, побоюючись арешту, вже успішно залишив країну. Раніше він був викликаний на допит як свідок у кримінальному проваджені, яке відкрили після зазначених подій.
  Не з’явилися до слідчого і чимало членів муніципальних зборів від «Родини» – офіційно вони у відрядженнях.
  А тим часом залишки «Родини» обрали нового лідера. Ним став депутат Одеської обласної ради Вадим Савенко.
  Як повідомляє прес-служба партії, Савенка обрали партійним головою в результаті відкритого голосування одноголосно. Цікаво тільки хто ж голосував, коли більшість розбіглася?
  У політсилі акцентували, що цю посаду він буде займати тимчасово, поки Марков знаходиться під арештом.
  0000-15.jpgНовоспечений лідер завіряє: «Незмінним лідером, звичайно, залишається Марков. Як тільки його звільнять, я з радістю передам керівництво партією в його руки. Наші опоненти злорадно посміхаються, що без Маркова ми всі розбіжимося. Але вони цього не дочекаються».
  Під час наради «Родина» також визначилася з кандидатами на довибори у народні депутати України в трьох мажоритарних округах.
  Так, у ТВО №94 (центр – м.Обухів Київської області) буде балотуватися її новий лідер Савенко.
  У ТВО №132 (центр – м.Первомайськ Миколаївської області) балотуватиметься депутат Одеської міської ради Юрій Кривенко, у ТВО №223 (центр – м.Київ, Шевченківський район) – член партії Олександр Потьомкін.
  Цікаво, де знайде притулок «Родина» Марадони і чи збереться вона знову?

  Рейтинг: