ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Русинськоє питання на Україні!

  24 февраля 2018 суббота
  Аватар пользователя Русинська Нація

  В нинішній час досить часто ми чуємо з телеекранів і читаємо по інтернетови про Карпатських-Русинів досить протиричиву інформацію, якщо одні пишуть одне так другі зовсім протилежну інформацію надають про русинське питання.
  В основному Русинське питання на Україні виникає тільки із за української влади яка нібито непомічає прагнення карпатських-русинів на право самосвідомості і узаконення права на культурну особливісь .
  На сьогоднішній день із за ігнорування влади ми бачемо що ряд самозванців як зовні так і з нутрі україни прикриваючись Карпото-Русинським народом проводят провокації як з боку українофільських так русофільських течій, проводячи різні інформаційні акції, поширюючи через засоби масової інформації різні провокативні матеріали.
  На які Русини нічого неможуть протиставити оскільки себе не чуствують захищиними українським законодавством.
  Також ми побачили що українські націоналісти наче спеціально таким як Петро Гицько підігрують роблячи з русинського народа на україні сепаратистів, хоча небачу ніякої логіки в їх діях, як можна заробляти голоси і себе піарити провокуючи на конфлікт одних з самих мироволюбивих народів в Европі. Хотілось би спитати невже піар для українських політиків важливіший за мир в їх державі?
  Підмічу те що Русини нічого такого не просять, і не просили, що противоречить конституції України, тільки ряд пунктів які мають всі національні меншини, це надати право на вивчення своєї мови в школах, а також на державному рівні признати Карпатських-Русинів як національну меншину, що дасть гарантії на збереження від асиміляції та захист своєї культурної спадщини і традицій.
  Те що ряд русинських організацій просять автномії підкреслюю двічі це неявляєся сепаратизмом оскільки автономії просили в складі Української держави і згідно референдума після розпаду союзу.
  Нащод елементів котрі останнім часом досить широко засвітилися і проголошують себе єдиними найсправжніми Русинами а всіх Русинських патріотів обливають багном,хотя самі і заробляючи свій хліб на чорному піарі. І чомусь ніхто з українських організацій не помічать те що неодна світова Русинська громада їх не признає, а коли виходить якась провокація так сразу тут як тут все бачать.
  Надіємеся що поскорше відкриються очі на ці факти і помилки будут ісправлені, Україна іде в Европу де Карпатські-Русини мають закріплені права як народа в дисядках сусідніх з україною державах в тому числі і за океаном, в яких свободно діють русинські школи проводяться дисядки фистивалів і других заходів. Токщо надіємось на те що україна перийме досвід тих держав де діють русинські громади, і більше ніколе не буде виникати питання на україні русинів як народа.
  1390382903.jpg

  Рейтинг: 
  Загрузка...