ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Сатанізм наступає в Польщі: депутатами польського сейму вперше стали сексуальні збоченці – так званий «транссексуал» і педераст

  04 октября 2022 вторник
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  У Варшаві сьогодні, 8 листопада, відбудеться перше засідання парламенту Польщі нового (сьомого) скликання.

  Депутати складуть присягу, відповідно до Конституції парламентарії приймуть відставку уряду Дональда Туска, а також оберуть голову Сейму і його заступників.

  Тим часом, вперше в історії Польщі до присяги буде приведено депутата-«транссексуала». 57-річна Анна Гродська раніше мала ім'я Кшиштоф: до операції, зробленої в Таїланді, воно було чоловіком.

  На виборах до парламенту від Кракова за списками партії Рух Палікота вона зайняла перше місце. У її передвиборній програмі значилося: вирівнювання прав ЛГБТ і гетеросексуального населення, захист прав жінок, відділення Церкви від держави і освіти, поліпшення ситуації з доступністю дитячих садків, підвищення мінімальної заробітної плати.

  Разом з Гродською депутатський мандат буде вручено також першому відкритому содоміту Роберту Бедрону, відомому своєю боротьбою з «гомофобією».

  За словами аналітиків, поява в польському сеймі таких депутатів є ознакою ослаблення впливу римсько-католицької церкви.

  Парламентські вибори в Польщі відбулися 9 жовтня. У Сейм пройшли п'ять політичних суб'єктів, подолавши п'ятивідсотковий бар'єр.