ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Скоро вибори

  06 июля 2020 понедельник
  Аватар пользователя Гость

  Скоро вибори! Бо бензин знову подешевів. Вчора увечері на всіх автозаправках Закарпаття, де ціну регулює уряд, вона опустилася на 15--20 копійок. На А-95, наприклад, ціна впала аж до 5.47 грн. Хоча ще донедавна стабільно трималася на позначці 5.75 та 5.65 грн.

  Ввечері дорогою із супермаркету до нас зайшла тітка. Зауважила, що подешевіла й олія та ще деякі продукти, на які ціни знову ж таки РЕГУЛЮЄ УРЯД. До чого б оце? Не важко здогадатися: Тимошенко готує підгрунтя, міцну основу до чергових позачергових виборів.

  Тільки в нашій країні може бути такий безлад: биття пик відбувається на всіх щабелях влади. Від президента й прем"єра до губернаторів і депутатів місцевих рад. Пригадується, як у 2004 році тітка, одягаючи помаранчову хустку, зауважила: Я навіть не допускаю думки, що Ющенко може зрадити. Він обов"язково приведе Україну до світлого майбутнього. Привів... Ага... Тільки не до майбутнього, а навпаки - ми на кілька десятиліть відстали від розвинених країн цього світу. З нас сміється Європа, сміється Америка і навіть Азія - й та сміється. Але ми продовжуємо котитися - котитися в нікуди.

  Та всім українцям набридло котитися. Ми просто хочемо жити. Жити цивілізованим життям, як усі сусіди-європейці. Не вмирати по закордонах, працюючи на того дядька. Та, на жаль, жоден український політик ще не доріс до того рівня, щоб керувати європейською країною - Україною.

  Рейтинг: