ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Свобода цілу ніч чекала штурму свого офісу

  16 июля 2019 вторник
  Аватар пользователя Transkarpatia

  Минулої ночі Виноградівський свободівці цілу ніч чекали штурму свого так званого «офісу», а точніше приймальні нардепа від ВО «Свобода » Валерія Чернякова. Свободівець організував свою приймальню у наметі, який заходиться у дворі незаконно побудованого кафе «Галена» по вулиці Шевченка. «Виноградівські активісти ВО «Свобода», які постійно перебувають на місці протистояння, отримали інформацію, що цієї ночі (з 29 на 30 жовтня) рейдерами готується штурм за участю підрозділів міліції спеціального призначення», - йшлося в повідомленні прес-служби ВО Свобода.

  Звідки до них надійшла інформація про намір ДВС минулої ночі знести будівлю кафе – невідомо. Факт той, що свободівці, які зазвичай «воюють» проти незаконного будівництва, в даному випадку захищають, як стверджують жителі Виноградова, місцевих олігархів.

  Нагадаємо, що за рішенням суду будівля кафе «Галена», в якій, за словами свободівців, вже живуть неповнолітні діти, підлягає демонтажу, так як вона було збудована без дозвільних документів.

  Новини Закарпаття - http://transkarpatia.net/

  Рейтинг: