ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

"Свобода" ініціювала створення незалежної комісії для розслідування трагедії у селі Біле

  30 сентября 2022 пятница
  Аватар пользователя Націоналіст.

  12 липня 2011 року відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природокористування та охорони навколишнього середовища, до складу якої входить голова Рівненської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", керівник фракції в облраді Олег Осуховський.

  З метою недопущення однобокого підходу до розслідування трагедії, що трапилася у селі Біле в будинку для людей літнього віку, де у пожежі загинуло 16 осіб, ВО "Свобода" ініціюватиме створення незалежної комісії з депутатів усіх фракцій, профільних спеціалістів, пожежників, працівників прокуратури, міліції, санепідемстанції.

  Нагадаємо, що за офіційними даними, причина пожежі – необережно кинутий кимось недопалок.

  "Необхідно звернутися до прокуратури области з вимогою з'ясувати – хто надавав дозвіл на облаштування стін та стелі всередині приміщення пластиковою вагонкою, яка у випадку пожежі спалахує як сірник; визначити, чи відповідають залишки вагонки та пластикових вікон сертифікатам і стандартам, затвердженим в Україні, для внутрішнього оздоблення житлових приміщень, лікарень, шкіл, дитячих садків, будинків престарілих (зараз такою вагонкою обшиті чи не всі старі приміщення); де і ким було зроблено лабораторні дослідження; хто виступав підрядником у цих роботах, його кваліфікація; хто монтував електропроводку (кваліфікація) та чи мали вони на це відповідний дозвіл; хто замовник та виконавець. Також ВО "Свобода" вимагає зобов'язати відповідні органи перевірити всі подібні приміщення, особливо лікарні, садочки та школи де є схоже оздоблення. Визначити, чи відповідають вони усім нормам безпеки та сертифікатам, затвердженим в Україні", – зазначив голова Рівненської обласної організації ВО "Свобода", керівник фракції в облраді Олег Осуховський.

  Також на сесії 22 липня свободівець ініціював розгляд питання щодо масової загибелі риби на річці Устя із заслуховуванням роз'яснень міського голови Рівного Володимира Хомка, згідно з приписами прокуратури міста та державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області. Необхідно:

  - виявити та ліквідувати несанкціоновані скидання стічних вод в річку Устя;

  - провести реконструкцію міських очисних споруд ОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал", збільшити їх потужності с перенесенням випуску стічних вод у водойму за межі населеного пункту;

  - побудувати очисні споруди механічної очистки для двох випусків зливових вод Рівненського ШЕУ автомобільних доріг;

  - розв'язати проблему переходу з загально-сплавної каналізації в районі мосту по пр. Миру на роздільну;

  - здійснити чистку дна річки;

  - провести зариблення рослиноїдними видами риб ділянки річки в районі стадіону "Олімп".

  Запропоновані питання зустріли шалений спротив деяких членів комісії та керівництва виконавчого апарату облради, і тільки після повторного голосування були внесені до порядку денного комісії. Їх має бути розглянуто на черговій сесії облради. Докладніше на http://www.rivne.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/022981/.
  Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода" http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/023055/