ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Танці на кістках. Святкові гуляння у День пам’яті жертв політичних репресій

  03 октября 2022 понедельник
  Аватар пользователя Transkarpatia

  1337499113_1428d8aa53b14fc193901b715ca2418d_l_0.jpg
  Сьогодні в Україні приспустять державні прапори і скасують всі масові розважальні заходи. Сьогодні — День пам’яті жертв політичних репресій. Україна, як жодна інша держава, постраждала від боротьби з «антирадянськими елементами». Завдяки відомому наказу НКВС №0044 від 05.08.1937р. у результаті масових чисток в Україні жертвами репресій стали більш ніж 2 млн. 800 чол.

  Саме їх пам’ять сьогодні і вшановуватимемо.
  Третя неділя травня — дата, яку своїм наказом встановив у 2007 році Віктор Ющенко.
  Однак траур завтра не у всіх. Одне місто в Україні сьогодні веселитиметься. Це місто Хуст у Закарпатській області. Принаймні на деяких радіостанціях іде реклама концерту, що відбудеться сьогодні в Хусті.

  За іронією долі, організатор концерту — та сама людина, чиє відомство у 2007 р. підготувало наказ про траур. Мова йде про колишнього голову Адміністрації Президента України, нинішнього Міністра МНС Віктора Балогу. Саме його партія ( «Єдиний центр») є організатором святкового концерту.

  Подвійно дивними є дії Балоги, оскільки чиновники на цьому тижні отримали розпорядження Адміністрації Президента про обов’язкову відміну святкових дійств, що були заплановані на 20 травня. Дозволене тільки покладання вінків…

  Що це — оригінальний спосіб «зіскочити» з посади, щоб мати можливість балотуватися у Верховну Раду, чи просто звичайний акт волаючої неповаги до власного народу (а на Закарпатті майже у кожній родині хтось постраждав від сталінських репресій) — невідомо.

  Чи виявиться для Балоги сьогоднішнє свято «покладанням вінка» на надгробну плиту власної політичної кар’єри?

  "Новини Закарпаття" http://transkarpatia.net/