ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Тяп-ляп, або натє Вам реформу!

  08 августа 2020 суббота
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  0000-337-0.jpgПрем’єр-міністр України А.П. Яценюк тишком-нишком підписав постанову Кабінету Міністрів № 1024 від 25.11.2015 року “Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення”.
  "Відтепер, на 10 тис. населення залишається усього 60 ліжок, а було – 90!!! Чим не реформа?"- розмірковує Людина Розумна з видання "eu-reporter.org".
  Де об’єктивне обґрунтування? Українці стали менше хворіти? Загальний стан здоров’я нації значно покращився внаслідок систематичного запровадження високих стандартів у галузі охорони здоров’я? Може час перебігу найбільш розповсюджених хвороб зменшився завдяки застосуванню інноваційних методів лікування?
  Ст. 22 Конституції прямо забороняє звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод людини, в тому числі й права на медичну допомогу. Прем’єр Конституцію в очі бачив? Окрім Конституції існує ще ст. 5 Закону України з дивною назвою “Основи законодавства України про охорону здоров'я”, в якій чітко визначено - державні, громадські або інші органи, підприємства, установи, організації, посадові особи та громадяни ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРІОРИТЕТНІСТЬ охорони здоров'я у власній діяльності.
  Отже, аргументи про те, що в державному бюджеті не вистачає коштів, не приймається – однією з основних функцій Уряду є забезпечення пріоритетності охорони здоров'я та розподіл коштів з державного бюджету таким чином, щоб на ці суспільні потреби вистачало.
  Як там у класика – Вас невдовзі будуть бити ногами, ймовірно по обличчю!..

  Рейтинг: