ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

У Черкаській і Волинській областях закидали фарбою білборди з Януковичем

  06 мая 2021 четверг
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  Білборди з привітанням пРезидента України Віктора Януковича заляпали фарбою у місті Тальне Черкаської області та місті Рожище Волинської області.

  "Я дивуюся, як це Тальне так довго протрималося. Зазвичай наші люди таку моду підхоплюють миттєво. Щойно влітку у Львові з'явилися портрети Президента з головою, пробитою кулею, так на наступний день усе Тальне було в таких портретах. А це кілька днів довелося почекати", - сказав місцевий житель Олег Лісовий.

  Заступник голови райдержадміністрації Володимир Копійченко зазначив, що це він клеїв білборд: "Замовлення розмістити привітання Президента прийшло централізовано. Зараз наші люди знімають заляпаний фарбою портрет. Я ще не знаю, чи будуть його міняти на новий".

  А в Рожищі зіпсований білборд замінили. "Сьогодні об 11 годині ранку проходив повз. Помітив, що у Януковича око підтікає зеленою фарбою. Зараз, о 14:00, плакат уже переклеїли. Оперативно реагують. А коли потрібно в адміністрації папірець взяти, то буває і за тиждень не впораєшся", - розповів очевидець події Олександр Білоус.

  Рейтинг: