ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У справі владного перевороту в Хустській райраді відбулося перше судове засідання

  25 февраля 2018 воскресенье
  Аватар пользователя Віталій Грегор

  Вчора, 8 вересня, в Хустському райсуді під головуванням судді Олени Лук’янова відбулось перше засідання про скасування владного перевороту в Хустській районній раді Закарпатської області за позовом незаконно усуненого голови Олександра Пацкана.

  Представники Відповідача – тобто "новообраного" керівницвтва Хустської райради - не з’явились. В зв’язку з чим розгляд перенесено на 9 жовтня о 13:30.

  nove-kerivnytstvo-KHustskoi-rairady.jpg

  Дана неявка районної "влади", тобто не повага до правосуддя, законів України, схоже буде не остання, тобто, все як зазвичай - в дусі "закону" заколотників..)) Але відповідати прийдеться, як не перед судом, так перед народом.
  --
  Слід нагадати громадськості, що 28-29 липня 2017 р. в Хусті у результаті проведення незаконної сесії Хустської районної ради від влади було усунуто її голову, представника БПП Олександра Пацкана і заступника від «Батьківщини» Івана Рогача, а влада на Хустщині монопольно перейшла до політичного угрупування Роберта Бровді - Валерій Лунченко (народний депутат від "Народного фронту"), людиною якого, в свою чергу, є голова РДА Назарій Павлій, який власне і ініціював даний переворот:
  http://gregor-ua.blogspot.com/2017/07/prichiny-vladnogo-perevorotu-na-Xuctschini.html

  Moskal_hust.JPG
  Формально, новим головою райради був обраний Юрія Іванчо – голова депутатської районної фракції «Єдиного центру». В той же час всім відомо, що Г.Москаль маніакально бореться з очільником цієї політсили Віктором Балогою та всіма його представниками, то ж як він тут допустив зміну влади на представника, ще "вчора" свого противника ? Це не тільки дуже непослідовно, а скоріше в чергове підтверджує інформацію, що посада губернатора нашої області це квота "Народного фронту", який і вирішує реально всі питання, при чисто формальній приналежності Москаля до президентської партії.

  Заступником же голови райради обрали Михайла Калинича - теперішнього заступника голови РДА Н.Павлія (ініціатора проведення цього сесійного шабашу), депутата від Радикальної партії Ляшка, куратором якої в області є нардеп Юрій Чижмар та оголошений в розшук київський високопосадовець Владислав Каськів із бізнес-групи Тинного-Льовочкіна, які і ведуть питання будівництва ГЕСів. Він же звільнив місце для Михайла Поповича, екс-члена Партії Регіонів і довіреної особи Януковича на виборах Президента України в 2010, районного депутата від "Опоблоку" і голови бюджетної комісії райради, яка незаконно і скликала цю псевдо-сесію.

  В той же час, повноважень були фактично позбавлені Олександр Пацкан і його заступник Іван Рогач, які напередодні цих подій публічно виступали проти МГЕС, на відмінну від вищезазначених "новообраних" дійових осіб, які власне і лобіювали таке екологічно-загрозливе будівництво на р.Ріка.
  nove-kerivnytstvo-KHustskoi-rairady.jpgЗ повагою, громадський діяч правозахисник Віталій Грегор
  https://www.facebook.com/Gregor.Vitaliy2/posts/406940179704099

  #Закарпаття #Хуст #Хустщина #владнийпереворот

  Рейтинг: 
  Загрузка...