ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У «Свободі» верхівка вже не довіряє низам

  05 декабря 2019 четверг
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  0000-5.jpg«Свобода» переживає не найкращі часи для партійної єдності, боротьба за сфери впливу та фінансові потоки напередодні передвиборчої компанії дещо підрівняла ряди партійців. Проте, сесійна діяльність продовжується і потребує цілковитого єдинства у прийнятті рішень.
  Виявилось, що розбрат відобразився і на цій сфері життя у партії, яка повинна була б бути основною і не губитись серед численних бізнес інтересів. Так і сталось, що контролювати однопартійців Олегу Тягнибоку стало досить проблематично. Керівники регіональних осередків партії врешті не змогли провести сесійні засідання через безконтрольність власних партійних бізнесменів. Власне, довіра з таким ставленням до загальних потреб, підірвана.
  Тепер Тягнибоку доводиться самостійно слідкувати за ходом проведення сесійного процесу. Львівські активісти обласного осередку «Свободи» майже щодня отримують вказівки із «центру». Графік сесій наказано погоджувати з лідером партії і звітувати майже під розпис. Тягнибок, по правді кажучи, дещо захопився «кураторством». Нещодавно керівників місцевих рад від «Свободи» було зобов’язано у будь-якому випадку погоджувати питання, які розглядатимуться на сесіях, з народними депутатами України – кураторами регіонів. Крім цього, керівникам місцевих рад надано розпорядження не проводити сесійні засідання у дні, коли проходитимуть сесії Верховної Ради України. Це, в свою чергу, пов’язано з необхідністю посилення впливу і контролю з боку народних депутатів України від «Свободи» за процесами в місцевих органах представницької влади та їх особистій участі у засіданнях рад.
  До чого такий тотальний контроль, який можна порівняти хіба що з НСДП часів «Третього рейху» та КПРС. Чи можливо слід було будувати партію на принципах довіри і навіть віри у лідера і ідею, а не на бізнес інтересах та фінансової залежності. Ось і змушений Тягнибок встигати скрізь тому, що «Свобода» вже давно тріщить по швам. Напевно, деякі її члени просто забули, що це партія, а не дійна корова…

  Рейтинг: