ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У Воловці чоловік подав до суду на зменшення аліментів та поділ КОРОВИ

  22 февраля 2018 четверг
  Аватар пользователя Віталій Грегор

  Oleksandr_Mavrer.jpg
  У Воловці чоловік подав до суду на зменшення аліментів та поділ КОРОВИ

  Щодо зменшення аліментів по 3-м діткам 7 лютого Воловецький районний суд Закарпатської області відмовив Олександру Маврер.

  Водночас цей чоловік подав ще один абсурдний позов про поділ корови (!!!). Засідання в даній справі відбудеться 10 лютого о 9:00 в тому ж райсуді під головуванням судді В.Конепуд.
  1002_pozov_pro_korovu.jpg

  Мова йде про місцеву вчительку Людмилу Маврер, яка з трьома неповнолітніми дітьми проживає в с. Лази на Воловеччині. Її чоловік Олександр Маврер подав на розлучення і суд присудив розмір аліментів в розмірі 750 грн. щомісяця на 1 дитину. Олександр же вирішив, що це велика сума для утримання своїх дітей та подав знову до суду з метою зменшення розміру до 480 грн. Однак суддя цього ж суду О.Софілканич відмовила цьому «чоловіку» у відверто цинічному позові, ставши на захист дітей.
  0702_volovec_pro_vidmovu_v_zmenshenni_alimentiv.jpg

  Водночас, слід нагадати громадськості, що інший суддя цього ж суду В.Вотьканич 11.11.2016 р. визнав Людмилу втратившою право на користування єдиним житлом за позовом батьків її чоловіка Олександра та його мовчазної згоди. Цей чоловік переважно на заробітках, не проживає з дітьми, не утримує та повністю самоусунувся від їх виховання, найменшому з яких 7 років.
  https://www.youtube.com/watch?v=YopImSbPyzI
  Volovec_Mavrer_20160926_170013.jpg

  P.S.: Більшого маразму і цинічної жадібності я не бачив.. в шоці.. як земля носить взагалі таких "чоловіків" не розумію..

  Громадський правозахисник Віталій Грегор
  09.02.2017

  Рейтинг: 
  Загрузка...