ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Києві відзначили день народження Сергія Параджанова

  23 марта 2018 пятница
  Аватар пользователя Ирина GEM

  16_2304_x_1536.jpg

  Якось Сергій Параджанов ішов київськими вулицями та запрошував усіх, кого зустрічав, до себе на День Народження. І от 9 січня привітати великого режисера прийшло понад 100 людей – знайомих і не дуже. Таку кількість гостей жодним чином неможливо було вмістити в маленькій квартирці, довелося позичити у сусідів посуд і меблі, сходи та сходові клітини застелили килимами та доріжками - святкування відбувалося просто в під’їзді – з першого по п’ятий поверх.
  Згадати великого майстра та відсвяткувати День його народження в притаманній йому манері вирішили київські культурні активісти, запросивши всіх бажаючих на «День народження Сергія» в Музей-квартиру Івана Кавалерідзе на Андріївському узвозі. Вірменські танці, майстер-класи з створення колажів, кіно-лекторій, перформанс від «Театру Пральня» - такою була програма цьогорічного свята. Справжнім подарунком усім поціновувачам маестро стала книга «Тбілісі Параджанова», створена киянами з Dream Project за підтримки Міністерства культури Грузії та презентована під час події.
  Організатори мають намір зробити святкування «Дня народження Сергія» новою культурною традицією Києва та запрошують всіх, хто любить та цінує Параджанова долучатися в наступному році.

  Рейтинг: 
  Загрузка...