ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

В Закарпатті дітей не лічать а калічать!

  20 августа 2022 суббота
  Аватар пользователя Transkarpatia

  Нашим лікарям невигідно лікувати хворих - їм вигідно нас дурити.
  Щоб із пацієнта викачати якомога більше грошей, лікарі йдуть на хитрість - приписують неіснуючі хвороби. І величезні розтрати - це ще не найгірший результат, нерідко таке лікування призводить до серйозних недуг, а то й до смерті. Зараз, величезна кількість лікарів намагається заробити на наших хворобах і страхах.

  Лікарі неофіційно визнавали, що зараз широко поширена практика відкатів від аптек і лабораторій. За кожен сплачений рецепт або пройдене медобстеження доктор отримує 5-20% комісійних. І значить є велика спокуса раз по раз ганяти хворих на здачу аналізів, радити дорогі препарати. Ну а якщо хвороби просто немає? Для багатьох лікарів і це не проблема. Багато лікарів свідомо називали біле чорним, ставили завідомо неправдиві діагнози.
  Щоб бути конкретнішим, наведемо один приклад: Дитині в одному з районних центрів Закарпаття зробили аналіз крові, який показав злоякісні клітини (рак крові). Батьки дитини були від того шоковані. Не довіряючи аналізові вони звернулися в Мукачівську обласну лікарню де зробили три!!! повторні аналізи, в яких ніяких злоякісних клітин не було виявлено!!! Так хто відповість за такий обман? Ніхто.

  ЯК ЗАПІДОЗРИТИ, ЩО ЛІКАР нечистий на руку

  Поради доктора :

  - Якщо лікар, щось продає, радить біодобавки - біжіть від нього подалі!

  - Якщо він радить суворо певну лабораторію - шукайте іншого фахівця!

  - Відправляє в строго певну аптеку з рецептом на своєму бланку - йдіть в інше місце!

  - Якщо два різних лікаря поставили два взаємовиключних діагнозу - записуйтеся на прийом до третього фахівця.

  - Ви повинні розуміти, що хорошому лікарю саме ви, за великим рахунком, не потрібні, він і так завантажений роботою. Тому не буде перед вами "стрибати на задніх лапках", говорити, що тільки він вас врятує або очорняти інших лікарів.

  - Чесний лікар не буде обговорювати з вами вартість лікування, нормальний цивілізований спосіб оплати - через касу.

  «Новини Закарпаття» http://transkarpatia.net/