ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Ведуться спроби об’єднати всі національно-патріотичні сили на Закарпатті

  03 декабря 2021 пятница
  Аватар пользователя Віталій Грегор

  Ведуться спроби об’єднати всі національно-патріотичні сили на Закарпатті
  NARADA_patriotiv.jpg

  28 січня представники патріотично налаштованих і небайдужих громадських організацій провели спільні збори. Наразі ведуться спроби об’єднати всі національно-патріотичні сили на Закарпатті. Метою співпраці є згуртування зусиль на громадсько-політичному полі в Закарпатській області та боротьба за відновлення й утвердження України, як правової й соборної держави.

  На зустрічі були присутні голова координаційного комітету Закарпатське об'єднання "Україна Соборна"» Орест Дідух​, голова ГО «Молодь Закарпаття​» Василь Банк​, голова ГО «Карпатська Січ - Націоналісти Закарпаття​» Тарас Деяк​, представники ГФ «Народна Самооборона» Сергій Шокарев та Попадюк Віталій, активіст київського ЄвроМайдан – EuroMaydan​ Вануш Гаспарян - Вано​, представник Закарпатської обласної громадської організації «Центр Громадянського Представництва​» Федорчук Валерій, волонтер-координатор Батальон "АЙДАР"​ в Закарпатті Віталій Грегор, співзасновник ГО «Спілка учасників бойових дій в АТО міста Ужгород " Побратими України​ м. Ужгород"» Микола Марчишак​, правозахисник Кардош Юрій, боєць батальйону «Айдар» Кєсов Олексій, боєць батальйону «Донбас» Валера Маринець​ ("Хромий") та представник громадськості Іван Сайник (Йончі).

  Також усі учасники зустрічі одноголосно прийняли рішення 29 січня, в день пам’яті #Героїв #Крут, прийти до пам’ятника політичним репресованим, що у сквері ім. #Небесної_Cотні в м. Ужгороді, та схилити голови перед усіма, хто став жертвою політичних репресій в історії Батьківщини й нині.

  Загалом зараз формується потужна сила, яка не належить сімейно-олігархічним кланам, а готові працювати виключно в інтересах українського народу.

  #ЗАКАРПАТЯ #УЖГОРОД #АЙДАР #ДОНБАС #КАРПАТСЬКА_СІЧ #Україна_Соборна #Спілка_АТО #Спілка_УБД
  http://sz.uz.ua/ukrajina-soborna/2956-vedutsia-sproby-ob-iednaty-vsi-natsionalno-patriotychni-syly-na-zakarpatti.html

  Рейтинг: