ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ЯК ПЕТРО ГЕЦКО ПІДСТАВИВ СИДОРА, ПРОКЛЯВШИ ЙОГО АДВОКАТА - В. МОКАНУ, та Годьмаша!

  21 февраля 2019 четверг
  Аватар пользователя Опришок

  ЯК ПЕТРО ГЕЦКО ПІДСТАВИВ СИДОРА, ПРОКЛЯВШИ ЙОГО АДВОКАТА - В. МОКАНУ

  Останнім часом словоблудство в Інтернеті на предмет русинства досягло небачених масштабів і розмірів. Поява в Інеті провокаційних матеріалів по русинству, різних грязних статтей, які на перший погляд є прорусинськими, а насправді направлені на дискредитацію русинської ідеї та нації, здійснюється в основному з подачі так-званого „русинського лідера”, а що найбільш цікаве – священника Дмитра Сидора та ним особисто. Батюшка для досягнення своїх меркантильних егоїстичних інтересів не гребує застосовувати будь-які методиінколи взагалі нелюдські. Одним з найбільш близьких до Сидора людей є Петро Гецко (ун же прем’єр-міністр), який здійснює для свого шефа проведення русинської інформаційної кампанії в Інтернеті. Ця божевільна особа настільки забрехалася та облила всіх «своїх» і «чужих» брудом, що вже навіть свої геть незадоволені такими методами.
  Але те, що створив на своєму сайті (www.bogakara.narod.ru) права рука о. Сидора - Петро Гецко взагалі не входить в рамки розумного і нічим іншим, як святотатством не називається. У своїй «Божій карі» Петро Гецко проклинає так-званих „ворогів русинства”, називаючи це „русинською люстрацією”. В оригіналі звучить так: „Пuдкарпатська Русь усе была знаменита босорканями, ворожілями, ворожбитами. Кить дакось из них прокляв ВАС, ВАШУ ФАЙТУ, ДІЛО котрым ВЫ ся занимаете - ото ся ставало! И нияка сила не могла тото ворожыня зняти. Хустськый район усе быв концентрачным містом чорної силы. Ни змінилося нич и дораз. Два старі ворожбиты русины готові помогти очистити Пuдкарпатя од нечисти своими методами, там де земні силы неваловшні нич. Каждый гость сайта пудсилят проклятя окупанту и яничару у Пидкарпатю!” Якщо „прем‘єр” Гецко це робить без відома Дмитра Сидора, то здорово підставляє його, адже до списку „проклятих” входить така відома особа, як Мокану В.Д. (адвокат Д. Сидора) та вся його родина (до сьомого коліна). А може дане богохульство робиться не без благословення самого о. Сидора? Здається нещодавно в деяких газетах та в Інеті вже були статті, про те, як Д. Сидор проклинав своїх ворогів, причому проклинав в Соборі і за схожим сценарієм – також до сьомого коліна.
  В списку проклятих Гецком-(Сидором) є: Андрійцьо В.Д. (голова адміністративного суду, в якому розглядається справа про зняття з реєстрації Сойму підкарпатських русинів) та всю його родину до сьомого коліна; Шешеня О.М. (розглядає справу про зняття з реєстрації Сойму підкарпатських русинів); Гаврилко С.Є. (розглядає справу про зняття з реєстрації Сойму підкарпатських русинів) та вся його родину до сьомого коліна.
  Така „страшна” участь, «постигла» не тільки названих вище людей, але й десятки їх колег та інших доволі поважних та знаних за межами області закарпатців, які незрозуміло чим «заважають» «прем’єр-міністру Республіки Підкарпатська Русь» Петру Гецку та його «раднику» Дмитру Сидору. Також незрозуміло чим заважають цим „антихристам” (інакше їх не назвеш), які називаюь себе русинськими лідерами - Юридический факультет УжНУ - „Усягды, у всьому, усьо – проклято!” та кафедра конституційного права та порівняльного правознавства юридичного факультету УЖНУ - „Усягды, у всьому, усьо - проклято!”, що поганого зробили наші діти, які там навчаються, щоб бути проклятими? Невже це така боротьба за визнання русинського народу?
  Дивлячись на таку дурь стає зрозуміло, що така розрекламована русинська організація як „Сойм”, очолювана чоловіком в рясі Сидором та його замом Гецком є справжньою сатанинською сектою. А може Дмитро Сидор сам попав під вплив сатаниста та антихриста Гецка і вже вмісто Біблії читає окультні книги? В святому письмі написано „не суди, да не судимий будеш”, тому лишимо все на їх совісті!
  Ось неповний список проклятих мовою оригіналу (повний список дивіься на www.bogakara.narod.ru):
  „....Обы йюй рвали серце як рвут чучело папірьовоє каждый динь тисячі люди, Обы йюй топтали серце як топчут чучело папірьовоє каждый динь міліоны, и обы од каждого никаня на папірьовоє чучало її серця десяткув міліонув люди рваня и топтаня усилилося во сто крат!
  Роман Сарай "Вопак",адвокат. Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Союз адвокатов Украины за антинародные действия его членов (Сарай Р.) в Подкарпатской Руси.Проклято.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Палінчак Микола Михайлович. Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Сідак Микола Васильович. Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Рогач Олександр Янович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Алмаші Мирослав Михайлович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Гомонай Василь Васильович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Бєлов Дмитро Миколайович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Чечерський Віктор Іванович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Митровка Ярослав Васильович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Фрідманський Роман Михайлович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Гаврилець Олександр Васильович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Стерчо Олександра Іванівна.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Бисага Юрій Михайлович.Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Голова управління майном м.Ужгород Віктор Мартин. Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Мица О. управління майном м.Ужгород Уся юй файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  А. Сербайло БЮТ . Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  Павло Федака Голова Ужгородської міської організації ВО «Батьківщина» . Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!
  М.Мартин Закарпатский облсовет. За антирусинство. Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо - проклято!”.

  Рейтинг: 
  Загрузка...