ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Янукович не ризикнув привітати одеських фанатів з новим стадіоном

  19 августа 2022 пятница
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  У суботу в Одесі відбулась церемонія відкриття відреставрованого стадіону "Чорноморець".

  Як повідомляє кореспондент "Української правди", ведучим церемонії став гуморист Олег Філімонов.

  Відкриття відбулось попри незавершеність будівельних робіт: деякі вікна все ще залишаються без скла, кахлі вкривають не всі сходи – де-не-де помітно свіжий цемент.

  На відкритті стадіону в Одесі, на відміну від "Арени-Львів", вітань пРезидента Віктора Януковича не було навіть у записі.

  За інформацією прес-служби ФК "Чорноморець", активна фаза будівництва тривала рівно рік.

  Фасад будівлі вкритий склом. Уздовж будівлі розташовані міні-копії архітектурних пам’яток Одеси: будівлі Оперного театру, міської Думи, готелів "Лондонська", "Чорне море" та "Брістоль".

  Стадіон розрахований на понад 34 тисячі вболівальників. Як стверджують у прес-службі, підземний паркінг при стадіоні розрахований на 449 автівок.

  Проте, як помітив кореспондент "Української правди", автомобілями гостей стадіону в день відкриття забито площу в радіусі чотирьох кварталів.

  За інформацією ЗМІ, вартість будівництва арени склала 4,4 мільярда гривень, 1,1 з яких було надано з державної скарбниці, ще 20 мільйонів – з облбюджету.

  Як відомо, передбачалося, що Одеса входитиме до переліку міст, які прийматимуть чемпіонат з футболу Євро-2012. Проте згодом це місто виключили зі списку.