ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Янукович: Пісні Миколи Мозгового зачаровують глибоким ліризмом

  05 декабря 2022 понедельник
  Аватар пользователя Tutsi

  Микола Мозговий
  Прощання відбудеться в неділю, 1 серпня, у Палаці Україна
  mozgovyi.com.ua

  Президент України Віктор Янукович висловив свої співчуття у зв'язку зі смертю відомого українського співака і композитора Миколи Мозгового.

  "Пісні Миколи Мозгового зачаровують глибоким ліризмом, силою почуттів. Це спадщина художника назавжди залишиться в пам'яті людей. Співчуваю рідним і близьким", - цитує слова Президента його прес-служба.

  Нагадаємо, що Микола Мозговий помер сьогодні вранці, 30 липня, у віці 63 років. Прощання відбудеться в неділю, 1 серпня, у Палаці Україна.

  ***

  Микола Мозговий народився 1 вересня 1947 року в Хмельницькій області. Закінчив Київську консерваторію. Починав кар'єру естрадного співака в івано-франківському ВІА Беркут. У 1977 році був запрошений до Київського мюзик-холу.

  Слава до нього прийшла спочатку як до композитора - в 1979 році Софія Ротару заспівала його Рідний край.

  Потім Микола Мозговий переходить в Укрконцерт і з того часу виконує тільки власні пісні: Моя перша любов, Горянка, Вперше, Минає день, Зачаровані слова, Дві качелі.

  Спочатку співав з ВІА Мальви, потім, коли у 1986 році йому присвоїли звання заслуженого артиста, зібрав власний акомпануючий гурт Вересень.

  Є також автором пісень Зачаруй нас, любов, Серце скрипки, Тополиний край.

  Останні роки був директором Палацу Україна.