ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

  17 августа 2022 среда
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  Дорогі подруги та друзі!

  Свято Різдва Христового – Пришестя Сина Господнього на землю – це особлива Любов, яку Бог виявляє до кожного з нас.

  Христос народився у час розпачу та зневіри – і став надією людства, непомильною дорогою до Бога. Він народився серед убогих – і дарував людям те, чого не могли їм дати царі і вельможі: безсмертя душі і вічне життя у Бозі.

  Живемо в умовах бездуховності, грабунків, людської деградації і національного приниження. Зло у всіх своїх виявах переживає тимчасовий тріумф. Але живий приклад Христа, який явився беззахисним немовлям і став володарем у царстві духа. Він навчив нас найглибшого смирення перед Богом, тобто абсолютного підпорядкування найвищим релігійним і національним вартостям, і беззастережного протистояння злу.

  Наш клич – Бог, Україна, Свобода! Головне завдання українських націоналістів – формування на основі християнства та ідеології українського націоналізму особистостей з абсолютним відчуттям Свободи – людей чинної Ідеї та ідейно значимого Чину. Бо тільки внутрішньо вільні люди хочуть і можуть створити вільну у своєму волевиявленні державу. І тільки у власній національній державі український народ зможе йти дорогою Христа – шляхом духовного вдосконалення та процвітання.

  Сатанинські сили робили і роблять усе, щоб паралізувати нашу діяльність, унеможливити здійснення нашої мети. Але це не зупинить нас. Бо ми – християни, а перше правило християнської поведінки гласить: “Не бійся!”

  У Різдвяний час з Богом у душі, з Україною в серці, окрилені духом одвічної національної стихії ми з вірою й упевненістю робимо черговий крок до своєї мети – Української Соборної Самостійної Держави.

  Хай свято Різдва Христового ще більше зміцнить нашу віру в Бога, нашу впевненість у торжество національної ідеї, той дорогий нам дух побратимства, що панує в “Тризубі”.

  Здобудемо Українську Державу або згинемо в боротьбі за неї!

  І хай допоможе нам Бог!

  Христос рождається! Славімо Його!

  Слава Україні! Героям Слава!

  06.01.2012 р.Б.

  Координатор УНС Дмитро ЯРОШ

  Голова Центрального Проводу

  ВО “Тризуб” ім. С.Бандери Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ