ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

За ініціативи Анатолія Мирошниченка та фонду Благовіст в Прилуках вшанують пам'ять героя.

  25 сентября 2022 воскресенье
  Аватар пользователя priluki

  DSC_0084_1024x680.jpgСьогодні на черговому засіданні Прилуцької міської ради депутат Чернігівської облради, Почесний громадянин м. Прилуки Анатолій Мирошниченко звернувся до обранців громади з проханням надати йому дозвіл на встановлення у Сквері Вічної Слави погруддя генерал-майора танкових військ, Героя Радянського Союзу Митрофана Івановича Зіньковича, який брав участь у звільненні Прилук від німецько-фашистських загарбників і похований у нашому місті. Належне вшанування пам’яті визволителя – ініціатива Анатолія Мирошниченка та його Благодійного фонду «Благовіст», який уже профінансував усі необхідні роботи.

  Відкрити пам’ятник планується у рамках святкування 70-ї річниці з дня визволення Прилук від німецько-фашистських загарбників.

  Питання встановлення погруддя Митрофана Зіньковича, який родом з Білорусі, обговорювалося у жовтні 2012 року під час візиту до Прилук представника посольства Республіки Білорусь в Україні. Саме тоді Анатолій Мирошниченко виступив з ініціативою реалізувати даний проект.

  Як запевнив меценат, він також продовжить фінансування робіт з реконструкції Скверу Вічної Слави.