ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпатське павутиння

    16 августа 2022 вторник
    Аватар пользователя sus

    Стали відомі домовленості між “Єдиним Центром” та Партією Регіонів по ряду виборчих округів Закарпатської області. Не обійшлось без сюрпризів.
    Найбільш резонансним є узгодження кандидатури Михайла Івановича Ланя (наголошуємо - діючого депутата Закарпатської обласної ради від партії “Єдиний Центр”), як кандидата в депутати від Партії Регіонів по Свалявському виборчому округу. Цей товариш, ще не вийшовши з рядів “Єдиного Центру” так запудрив голови керівників регіонального осередку Партії Регіонів, що ті навіть “кинули” найрейтингового свого кандидата, діючого депутата Верховної Ради України Сергія Мошака. А як незручно та обідно має бути заступнику губернатора Івану Качуру, який в разі якщо б С. Мошак потрапив у виборчий список Партії Регіонів, розраховував (та отримував попередні обіцянки підтримки) сам балотуватись по даному округу, й мав не безпідставні шанси на перемогу. Але все спутали обіцянки М. Ланя найближчим часом вийти з партії “Єдиний Центр” та “помпезно” вступити до Партії Регіонів.
    Ось таких сценарій розробили завидівські хлопці, бо робиться це все під пильним наглядом братів Балог, з якими М. Ланьо пов'язаний уже дуже й дуже давно.