ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

ЗАКЛИКАЄМО НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ ДО ЗЛА, А БОРОТИСЯ З НИМ!

  27 июня 2022 понедельник
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  Наприкінці березня цього року в м. Івано-Франківську на місцевих клініках де роблять аборти з’явилися надписи “Аборт – вбивство”, “Аборт – це гріх”, “Лікарі вбивці”.

  Як відомо, в лютому 2012 року католицький єпископат України виступив із двома зверненнями до українських католиків східного і західного обрядів, вірних інших християнських Церков, усіх людей доброї волі, котрим не байдужі гідність людської особи і доля України та її народу.

  Перше звернення – це констатація загрозливого факту розповсюдження содомії в багатьох країнах світу і спроб в юридичній та моральній площинах чинити тиск на суспільство з метою знищення сім’ї й допущення до розбещення дітей. Згадуючи про те, що Святе Письмо засуджує гомосексуальні зв’язки як такі, що суперечать традиційним людським цінностям та є смертним гріхом, святі отці благословляють усіх на діяльність, котра спрямована на порятунок, зміцнення й підтримку подружжя і сім’ї та захист дітей перед моральним розбещенням.

  У другому зверненні владики виступили з вимогою до держави Україна, на законодавчому рівні підтвердити право на життя ще не народженої, але вже зачатої дитини, і заборонити в Україні процедуру дітовбивства – виконання абортів.

  Ми можемо констатувати, що в сучасному світі зло зміцнює свої позиції: десакралізація і дехристиянізація повсякденного життя, наступ атеїстичних і антилюдських ідеологій та доктрин, боротьба проти Людини, як творіння Божого. Цей наступ темряви опановує й українську землю! Нинішній режим не є владою власного народу, котра йде від Бога – це влада, яка протистоїть своєму народові й сприяє духовному та фізичному виродженню української нації. Одним із останніх свідчень цього є дозвіл провести 20 травня в Києві сатанинський шабаш содомітів з України, Росії та Європи.

  Ми закликаємо підтримати морально та дієво звернення католицьких владик у щоденному житті, й таким чином не бути байдужими до зла, а боротися з ним!

  Звертаємося до всіх християн України – не дозволимо, щоби збоченці з усього світу безкарно влаштовували свої збіговиська на святій українській землі!

  Окремо звертаємося до української християнської молоді – від вас залежить майбутнє нашої Церкви і доля прийдешніх поколінь українців!

  Спасімо наші безсмертні душі в боротьбі зі злом, у праведній борні за майбуття української нації!

  І нехай нам у цьому допоможе Господь та Пресвята Богородиця!