ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ЦВК обробила 96% бюлетенів, але дані будуть не раніше як о 14-ій годині

  20 января 2021 среда

  У Центральну виборчу комісію надійшли дані щодо голосування в ході президентських виборів з 96% виборчих дільниць. Про це у вівторок, зачитуючи звіт ЦВК про вибори президента, заявив член ЦВК Ярослав Давидович.

  Я.Давидович наголосив, що Центвиборчком зараз обробляє дані, що надійшли в Центральну виборчу комісію. Він сподівається, що приблизно до 14-ої години вівторка дані по 96% виборчих дільниць будуть обнародувані.

  Основною проблемою в ході виборів Давидович назвав недосконалість формування списків виборців. Він зауважив, що в день голосування судами було розглянуто більше ніж 42 тисячі скарг виборців України і за ними були ухвалені позитивні рішення. Усього ж у виборчі списки було включено понад 37 млн. громадян. Давидович висловив надію, що до другого туру виборів ситуація із списками трохи покращиться. Цілком вирішити цю проблему, за словами Давидовича, ЦВК постарається до парламентських виборів в Україні 2006 року.

  Зі свого боку, виступаючи в сесійній залі, член фракції «Наша Україна», довірена особа кандидата в президенти Віктора Ющенка Юрій Ключковський повідомив, що за наявною в блоці «Наша Україна» інформацією в ЦВК уже надійшли дані з 98,06% виборчих дільниць. Він зазначив, що за обробленими даними за Ющенка віддали свої голоси 11 млн. 387 тис. громадян, а за Януковича – 11 млн. 353 тис. виборців. Він звернувся з питанням до заступника голови ЦВК, чому ця інформація дотепер не обнародувана на сайті ЦВК.

  Зі свого боку Давидович відзначив, що в нього наразі немає інформації про надходження такої кількості даних з виборчих дільниць України.

  proUa
  Результати першого туру президентських виборів
  Два ведущих кандидата в президенты Украины идут "ноздря в ноздрю"
  ЦВК: В.Янукович — 42,78%, B.Ющенко — 36,64%

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору
  Похожие новости