ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ЦВК посилила охорону всередині будівлі

  15 января 2021 пятница

  Центральна виборча комісія посилила охорону всередині будівлі на площі Лесі Українки, 1, у Києві, повідомляють «Українські Новини».

  Зараз на сходових клітках стоять люди у військовій формі з нашивками «Державна охорона України» групами по 4-6 осіб. Зокрема близько 5 солдатів стоять на вході на 6-й поверх будівлі ЦВК, де розміщені серед іншого кабінети керівництва ЦВК. Солдати перевіряють документи у тих, хто входить на поверх. Солдати на інших поверхах не перешкоджають пересуванню, поводяться спокійно, курять, слухають музику, ходять у буфет. У багатьох солдатів мають при собі дорожні сумки. У ЦВК зараз щонайменше 40-50 солдатів на сходах, верхніх і нижніх поверхах.

  Нагадаємо, що ЦВК заявила, що не причетна до заходів з посилення охорони будівлі на площі Лесі Українки, 1. У неділю близько 4:00 солдати у формі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ встановили складену огорожу навколо будівлі ЦВК перед побудованою раніше залізною огорожею. МВС має намір особливу увагу приділити охороні правопорядку на території біля ЦВК.

  Раніше робітники поставили біля будівлі ЦВК 2-метрову металеву огорожу, яка являє собою зварені на відстані 20-30 сантиметрів один від одного прути, що не дозволяє підійти до будівлі, де розташована Київська обласна державна адміністрація і ЦВК, ближче ніж на 10-15 метрів. За даними прес-служби Центвиборчкому, ЦВК не замовляла встановлення огорожі.

  proUa
  ЦВК: У 90% округів проголосував 21% виборців
  Член тервиборчкому округу №158 у Рівненській області загинула в ДТП
  На 15.00 в Україні проголосувало 51,99% виборців

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору