ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Держбюджет-2006 принято.Олександр Мороз вважає ухвалений бюджет недосконалим, але оптимальним як для нинішнього складу Верховної Ради.

  30 ноября 2020 понедельник

  Про це лідер Соцпартії сказав, коментуючи ухвалення бюджету парламентом 20 грудня 2005 року.О.Мороз також вважає успіхом те, що вдалося добитися “фінансування статей закону про дітей війни і доручити Кабінету Міністрів розробити механізм покриття видатків, наприклад, по пільгах комунальних платежів і інших статей, що в сумі становитиме понад 800 мільйонів гривень”.
  “Звичайно, прийнятий сьогодні бюджет недосконалий. Але він є набагато кращим ніж той, що пропонувався урядом: в нього внесені суттєві зміни, які мають цифровий вимір стосовно доходної і видаткової частини”, - сказав О.Мороз.

  Він відзначив, що “до позитивних змін слід віднести суттєву підтримку місцевим бюджетам, додаткові субвенції, які становлять більше п’яти мільярдів гривень, зростання видатків на підтримку агропромислового комплексу і соціальної сфери в селі”.

  Голова фракції соціалістів наголосив, що під час остаточного розгляду проекту бюджету соціалісти в парламенті добилися виділення коштів з державного бюджету на початок будівництва студентського містечка в місті Києві, а це 20 млн. гривень, що в сукупності з тими позитивними змінами в бюджеті щодо підтримки освіти і науки можна розглядати як позитивні зрушення.

  “Водночас, ми прекрасно розуміємо, що цей бюджет тимчасової дії, оскільки після виборів до парламенту і формування коаліції та уряду потрібно буде переглядати його, враховуючи реальний аналіз всього того, що характеризуватиме бюджетну сферу після березня 2006 року,” – сказав Олександр Мороз.

  Він також зазначив, що доведеться робити перерахунок у зв’язку зі змінами цін на газ і інші компоненти виробництва, які реально впливатимуть на прибутковість підприємств – суб’єктів оподаткування, отже і на джерела доходу бюджету.

  “Але це не означає, що ми повинні зараз нищівно критикувати проект. Я вважаю, що бюджет прийнятий оптимальний, який на сьогодні може приймати Верховна Рада”, - сказав О.Мороз.

  Правительство экономит на детях войны
  Сьогодні став відомий виборчий список Соціалістичної партії України
  О.Мороз: СПУ - партія від народу і для народу
  Сергій Ратушняк: Мороз Мельниченком захлинеться

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору