ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Донька міського голови Ужгорода збила автомобілем 6-річного хлопчика..Трагедія сталася в п’ятницю, близько 16 години.

  03 июля 2020 пятница
  Аватар пользователя uzhgorod

  Як стверджують офіційні джерела в ДАІ УМВС в Закарпатській області, Світлана (1982 р. н.) їхала власним мінівеном „Мітсубісі” (державний номер АО 8484 АС) по вулиці Сечені, в напрямку від вулиці Заньковецької до вулиці Івана Ваша. В напрямку від будинку №31 на вулицю на велосипеді виїхав хлопчик. За однією версією водій вчасно не помітила дитину через велику купу зрізаних гілок, складених на узбіччі, за іншою – просто не встигла відреагувати на швидкості.

  Травми, отримані дитиною на місці події, виявилися несумісними з життям.
  Машина, похожая на личный автомобиль мэра Ужгорода, насмерть сбила маленького ребенка

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Майже "друг" це хвора на голову людина,але усяка безкарність породжує ще більше ЗЛО.Замовчування цього випадку дасть підставу простим ужгородцям зневіритись у владі та непідлеглим незалежним службам зовсім

  Аватар пользователя Гость

  Админ этого сайта и есть жлоб "Цап"!!!

  Аватар пользователя Гость

  Ратиним ЗМІ легко було топтатися по Ющенкові через його сина. Тепер як будуть вилазити з лайна з Ратушняковою дочкою? Зрештою, ця дочка і справді винна в ситуації тільки з точки зору нашої формальної системи координат. Правий Анонім
  16:25): Ратушняк робить надто багато зла людям, а тому притягнув на свою дитину цю проблему. Памятаєте, що (за будь-якою релігією) за гріхи батьків відповідають діти?

  Аватар пользователя Гость

  Я не согласна с мнением что “за грехи родителей отвечают дети”. Так было при Сталине, когда наказывали врагов народа и детей врагов народа.

  Перед Богом каждый отвечает за свои грехи САМ. Убитый ребеночек ни в чем, ни виновен и он сразу попадет в Рай. Этому учит Библия о невинных младенцах, которые не отвечают перед Богом. А перед дочерью мэра, которая убила ребенка перед мэром города Ратушняком и перед родителями убитого мальчика стоит тяжелое испытание, посланное Богом по каким-то причинам: то ли за грехи, то ли испытание, чтобы проверить их. И если Ратушняк откупится от наказания, например, предложив взятку родителям, то возьмет на свою душу еще один тяжелейший грех. А за грехи люди несут наказания и отвечают перед Богом. Не забудьте ведь все мы не зависимо от положения или социального статуса находимся в этом мире временно и попадем ли в Рай или в Ад все зависит от нас.

  Аватар пользователя Гость

  Дибанутий сорри! Ти вже хоч на людському горі та смерті, не можеш не писати свої дибануті паскудства? Совість у тебе є????????

  Аватар пользователя Гость

  Анонім(10:05) - желательно без излишеств в виде эмоций и плохих слов. В коменте Сорри "паскудств" не заметно, а вот из твоего зло так и прёт. "Обидели" твоего работодателя? Не надо так кипятиться. Ведь ни Сорри, ни автор публикации не виноваты в смерти ребёнка. Не там ищеш крайних...

  Аватар пользователя Гость

  Аноніму: Твої слизькі проекції ніку "сорри" на Дибу недоречні. На щастя, Ужгороді Диба не один, хто розуміє, що представляє собою твій улюблений Ратушняк.

  Аватар пользователя Гость

  Все це нісенітниця, скажуть, що твоя донька проститутка, а ти потім доказуй, що в тебе не донька а син. Тепер рата щоб не казав йому вірити небудуть, навіть якщо того хлопчика ніхто і незбив.

  Аватар пользователя Гость

  Одне питання: я провина Ратушняка у цій сумній історії? Може неправильно виховав доньку? Чи штовхнув дитину під машину? Чи може ще щось?

  Аватар пользователя Гость

  Читай вище: Його вина в тому, що робить надто багато зла людям. А воно має здатність повертатися. Як ди думаєш, скільки "добрих" побажань лунало на його адресу з одного лише базару?

  Аватар пользователя Гость

  Бред!!! За рулем сидел пьяный Ратушняк!А дочку подставил...

  Аватар пользователя Гость

  Батьки, які пустили шестирічну дитину на велосипеді на головну магістраль міста, вже наказані... Я теж їжджу на авто і зі мною могло таке статись. Я це знаю. І тому свою дитину на вєліку я пустив у місто в 11 років.

  Аватар пользователя Гость

  Джерело інформації - "Закарпаття online". їх важко звинуватитив любові до Рати. Якби був він, мабуть, так би й написали. Якщо маєш факти - наводь. Інша річ, що зло, яке робить Ратушняк, падає на його дітей. Це теж правда.

  Аватар пользователя Гость

  Молодец,Рата!
  Дави это ужгородское быдло!

  Аватар пользователя Гость

  Марие Надь: вы все это серьезно, ну, эту библейскую маячню? К счастью, уже 21-ый век, и вже нет инквизиции и т.п. Мы же все взрослые люди, вы думаете, кто-то вам поверит в эти сказки про бога, грехи там всякие? Да поймите же вы, нету никакого бога, все это придумали попы, чтобы управлять сознаним толпы.

  Аватар пользователя Гость

  Почему это 6-летний ребенок - "быдло"? У Вас есть дети? А если бы убили Вашего ребенка? Вы бы тоже так подумали: "молодец убил моего быдла"?

  Аватар пользователя Гость

  Мария Нодь, вы наивная. Под ником "Друг" прячется враг Раты Цап. Это он специально пишет провокации.

  К админу: "жлоба" вытереть немедленно.

  Аватар пользователя Гость

  Это большая трагедия для обоих семей. Трагедия которая происходит каждодневно.Горе родителей - погибла их кровиночка- ребенок.Горе родителей,что в этом причастны их дети.И не надо злословить по этому поводу лишь потому,что это дочь мера.

  Аватар пользователя Гость

  Когда у Раты случилась беда - все ратовцы в один голос взвыли о всепрощении. А где вы были, милые мои, когда ваш папа крошил чужие челюсти, стрелял по людям среди бела дня на улице, ломал под свои личные интересы сотни судеб людей, работающих на Зелёном базаре, и т.д. и т.п.? Что-то вас тогда слышно не было? Тогда воззвания к любви, милосердию и всепрощению были не актуальны? Лицемеры! Ваш любимый Ратушняк нуждается в очищении во сто раз большем, чем любой из самых агрессивных авторов коментов на этом сайте. Хотя особой агрессии я здесь и не видел. Разве написать, что Ратушняк своими действиями притянул горе на свою семью - это похоже на "пляску на крышке гроба"? Займитесь очищением настоящего источника зла, а не прованацией добра.

  Аватар пользователя Гость

  Аноніму(18:01): Ти що, з пеца впав? Яка це "головна магістраль міста"? Це одна з найспокійніших вулиць. А в цій історії найважливіше те, що "купи гілок" на узбіччі, з-за якої, начеб-то, несподівано вискочила дитина, на цій вулиці ніхто, крім ментів, не бачив. Не хочете провести власне журналістське розслідування? А теоретично, якби гілки й були, то хто, як не міська влада, має займатися їх прибиранням? Ніхто, часом, не знає, хто в Ужгороді очолює цю владу?

  Аватар пользователя Гость

  Я завжди кажу: Бог палкою не іде бити.

  Аватар пользователя Гость

  Как все же люди радуються, когда удается отыграться с врагами на людском горе! Как хочется поплясать на крышке гроба врага, отомстить за поражение на выборах! Люди, одумайтесь!