ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

ФК "Закарпатье" и 9 клубов угрожают Григорию Суркису

  19 сентября 2021 воскресенье
  Десять клубов угрожают ФФУ

  Вчера в адрес президента Федерации футбола Украины Григория Суркиса было направлено письмо, подписанное руководителями десяти клубов украинской Премьер-лиги — «Ворсклы», «Закарпатья», «Зари», «Ильичевца», «Карпат», донецкого и запорожского «Металлургов», «Оболони», «Черноморца» и «Шахтера».

  Суть обращения вкратце сводится к ультимативному заявлению о том, что в случае, если ФФУ не выступит с «максимальной жесткой и однозначной реакцией» на действия ФК «Днепр» по поводу подачи этим клубом иска в Окружной административный суд Киева о нелегитимности украинской Премьер-лиги, то руководители вышеупомянутых клубов оставляют за собой право обратиться за помощью непосредственно в УЕФА и ФИФА.

  Полностью текст обращения приводим вашему вниманию:

  Президенту Федерації футболу України
  Суркісу Г.М.

  Шановний Григорію Михайловичу!

  Інформуємо, що від Учасників ПЛ
  - «Ворскли» (Полтава),
  - «Закарпаття» (Ужгород),
  - «Зорі» (Луганськ),
  - «Іллічівця» (Маріуполь),
  - «Карпат» (Львів),
  - «Металурга» (Донецьк),
  - «Металурга» (Запоріжжя),
  - «Оболоні» (Київ),
  - «Чорноморця» (Одеса)
  - «Шахтаря» (Донецьк)
  нами були отримані звернення наступного змісту на Вашу адресу:

  «Ми висловлюємо своє глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася навколо звернення ФК „Дніпро“ до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом, спрямованим на ліквідацію Об’єднання професіональних футбольних клубів України „Прем’єр-ліга“.

  Вважаємо, що винесене цим судом рішення про визнання недійсним запису про державну реєстрацію ОПФКУ „Прем’єр-ліга“, припинення Прем’єр-ліги як юридичної особи та її наступну ліквідацію ставить під питання саме існування елітного дивізіону професіонального футболу як такого.

  Дії цього клубу з триваючою мовчазною згодою ФФУ зводять нанівець зусилля інших Учасників ПЛ, спрямовані на розвиток та розбудову професіонального футболу, та завдають непоправної шкоди іміджу України в очах міжнародної футбольної спільноти.

  Своїм зверненням до суду загальної юрисдикції у порушення всіх існуючих норм, положень та вимог ФІФА, УЄФА, ФФУ та ПЛ ФК „Дніпро“ створив занадто небезпечний прецедент, наслідки якого можуть бути абсолютно непередбачуваними.

  Ми чекаємо від ФФУ термінової, максимально жорсткої та однозначної реакції на дії ФК „Дніпро“. В іншому разі позицію ФФУ ми будемо розцінювати як політику подвійних стандартів в українському футболі та залишаємо за собою право звернутися за допомогою безпосередньо до ФІФА та УЄФА».

  Ми цілком підтримуємо це звернення та вимоги, викладені у ньому.

  З повагою, Президент ПЛ В.Б.Данілов

  "Динамо Киев от Шурика"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору