ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Фракція СПУ прагне допомогти офіцерам Мукачева

  29 ноября 2020 воскресенье

  Фракція СПУ у Верховній Раді направила звернення з клопотанням переглянути рішення про розформування і продаж Мукачівського гарнізонного Будинку офіцерів.Як повідомляє прес-служба Закарпатського обкому СПУ, до фракції СПУ звернулася Закарпатська обласна організація офіцерів "Честь" (в.о. голови Володимир Новіков) з проханням вжити заходів щодо недопущення приватизації зазначеного об'єкта.

  У зверненні офіцерів зазначається, що можлива приватизація приватними особами Мукачівського гарнізонного Будинку офіцерів є "недоцільною та антисоціальною, оскільки фактично позбавляє матеріальної бази для реалізації соціальних, культурних, освітніх, спортивних та інших інтересів дійсних та колишніх військовослужбовців Мукачева".

  Окрім того, офіцери вбачають у можливій приватизації невідповідність низці нормативно-правових актів, зокрема, концепції реформування Збройних Сил. На думку представників громадської організації військовослужбовців, рішення про конверсію Мукачівського гарнізонного будинку офіцерів шляхом приватизації є деструктивним, жодним чином не відповідає ані інтересам збройних сил, ані мешканців Мукачева.

  Вже отримано відповідь від Фонду держмайна, у якій зазначається, що ФДМУ підтримує позицію військовослужбовців Мукачева, про що направлено лист Міністру оборони України А.Гриценку.

  Сам Бог велів...
  Ветерани Афганістану закарпатської Тячівщини підтримають на виборах Соціалістичну партію
  Завдяки соціалістам в закарпатському селі відкрито поштове відділення
  Соціалісти Ужгорода: "Нам спокій тільки сниться!"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору