ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Голова Закарпатської обласної організації Партії регіонів України, член виконкому Баранинської сільради Олександр Ледида на виборах працював на Віктора Ющенка?

  24 января 2021 воскресенье

  Редакції UA-Reporter.com стали відомі деякі цікаві факти стосовно перебігу виборів в окремих населених пунктах Ужгородського району Закарпаття. Так, за підсумками недільних виборів у селах Баранинці, Барвінок, Довге Поле та Підгорб переміг Віктор Ющенко.

  І в даному факті не було б нічого дивного, якби не один вельми цікавий момент: ці населені пункти відносяться до так званого Баранинського куща. А членом виконкому Баранинської сільської ради є не хто інший як ...голова Закарпатської обласної організації Партії регіонів України (пам’ятаєте, хто з кандидатів у Президенти України є її лідером?) Олександр Ледида!

  Для незаангажованого сприйняття вищенаведеної інформації подаємо результати голосування у цих населених пунктах: с.Баранинці (Янукович — 215, Ющенко — 631), с.Барвінок (Янукович — 94, Ющенко — 173), с.Довге Поле (Янукович — 111, Ющенко — 255), с.Підгорб (Янукович — 101, Ющенко — 140).

  Якщо до цього додати, що О. Ледида є найуспішнішим бізнесменом Ужгородського району і в сфері його бізнесу зайнято чимало жителів вказаних сіл (а Баранинці є його малою батьківщиною, селом, де він народився!), то цілком резонно виникає запитання: На кого з кандидатів у Президенти України працював під час виборів "регіонал" Олександр Ледида — на свого партійного лідера Віктора Януковича чи його основного суперника Віктора Ющенка?
  Мукачево знову відзначилось!
  Ще одна "нашоукраїнська" бульбашка лопнула на Закарпатті
  У Закарпатті "грузинський варіант" не пройшов
  За закарпатців голосують навіть без їх згоди

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору