ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Из Береговской школы-интерната сбежала девушка

  18 октября 2021 понедельник
  В Закарпатье пропала школьница из школы-интерната

  Вчера в береговскую милицию обратился директор местной специализированной школы-интерната с тем, что в воскресенье около 18.00 ученица 10 класса самовольно покинула пределы школы-интерната и на данное время место ее пребывания неизвестно...


  Приметы девушки:

  на вид 17-18 лет, рост 150-155 см, волосы длинные каштановые, среднего телосложения.

  Была одета в черные спортивные брюки, черную футболку, светлые кроссовки.  Кому что-либо известно о девушке, просьба сообщить в милицию.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Ви не знаєте цих дітей, і мабуть не були в цій школі, якщо так говорите!!! Спочатку б розібрались, або відвідали, а не писали таку брехню на даний заклад!!! Через таку брехню як ви пишете, потім розпоскаються різні чутки!!! І ця дівчина потрапила в цю школу лише місяць тому... А директор, вчителі і вихователі там чудові, а діти є з різних сімей, і за всіма не прослідкуєш, тим більше за дорослими, то не в"язниця!

  Аватар пользователя Бетман

  Хто зна чому вона втікла, мабуть від "хорошого" життя в інтернаті.....
  Давно всім відомо про факти гвалтувань дітей в таких закладах.
  Треба починати пошуки з працівників інтернату!!!!

  Аватар пользователя Гость

  Повностю согласний. Ко знає чом то дівча водтам утікло ?... . Навірно не од хорошої жізні,бо од хорошої не утікавуть. Треба пообщатися з вихованцями йсього інтернату спеціалістам - може би много інтересного всплило на поверхность... .

  Аватар пользователя Гость

  Ви спочатку писати по українськи навчіться, грамотно, а потім вже висказуйтесь. А ця дівчина взагалі була циганкою і потрапила туди місяць назад з притулка, а циганам ніде не буде краще, ніж в їх таборі, не так? Перш ніж говорити про вихователів, чи нести нісенітниці про те, що там над ними знущаються, перевірте це, а не пишіть такий бред!!!!!!!

  Аватар пользователя Гость

  Про цю школу я не можу сказати ничого поганого..!!!!!провчилася там 3 останни роки.. там прекрасни вчители,чудови вихователи,мени запамяталося про цей заклад тильки хороше!!!!!