ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

"Контактні дні" в Ужгороді

  16 октября 2021 суббота

  В м. Ужгороді відбулась зустріч ділових людей “Міжнародні Контактні Дні” за тематикою: “Сільгосптехніка та устаткування. Посівні матеріали, добрива, засоби захисту рослин. Технології та обладнання для харчової промисловості. Виготовлення продуктів харчування. Упаковка та пакувальна техніка”.

  Закарпатська торгово-промислова палата, яка є організатором даного заходу, вже десятий рік поспіль збирає зацікавлених підприємців на таких зустрічах. Ще раз підтвердили корисність та результативність “МКД” численні учасники як із сусідніх країн, так і з різних регіонів України. Сусідні держави на цьому бізнес-форумі презентували понад 40 фірм, з Угорщини, Словаччини, Румунії та, навіть Туреччини. Серед українських учасників було понад 100 представників не тільки Закарпаття, але і міста Києва, Кіровоградської, Вінницької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Харківської областей.

  Вже стала традицією участь у “МКД” почесних гостей з торгово-економічних місій зарубіжних держав на Україні, представників виконавчої влади Закарпаття. На цей раз учасників вітали Генеральний консул України в м. Ніредьгаза п. С. Бородінков, Генеральний консул Словацької республіки у м. Ужгороді п. М. Біганіч, Герельний консул Генерального консульства України у м. Пряшів п. І. Огнівець, аташе із зовнішньоекономічних питань Генерального консульства Угорської республіки у м. Ужгороді п. Б. Сентпетері, консул, керуючий торгово-економічним відділом Генерального консульства Словацької республіки у м. Ужгороді п. В. Лаво, віце-консул Генерального консульства України у м. Ніредбгаза п. Я. Папарига.

  Під час проведення заходу була надана можливість представити власне підприємство, скористатись виставковими боксами для презентації й реклами фірми, зразків продукції, ознайомитись та обмінятись комерційними пропозиціями інших учасників, провести переговори щодо налагодження майбутньої співпраці.

  Великий інтерес викликали підприємства, які пропонували сільгосптехніку й запчастини до неї, серед них: угорські фірми “Agroker-Alkatrész Kft”, “EU-Ferr Kft”, “Andi-Ker 4220 BT”, “Vencel 81 Kft ”, які провели переговори з українськими учасниками не тільки щодо продажу техніки для українських сільгоспвиробників, але і створення спільних сервісних центрів, виробництва запасних частин на підприємствах Закарпаття.

  Словацькі фірми “Zeleninársko potravinárske družstvo”, “Меlbat Slovakia sro”, “Ryba Košice sro”, турецька фірма “Romdil srl” були зацікавлені налагодити співпрацю з торгівельними і виробничими підприємствами для виробництва й реалізації своєї продукції на території України, а саме: кондитерських виробів, рибних продуктів, фруктів та фруктів, вітамінізованих напоїв, популярних мюзлі і пластівців, обладнання для харчової промисловості.

  Україну на зустрічі презентували багато численні українські учасники – виробники сільськогосподарської продукції, добрив, насіння, техніки, а саме: ЗАТ “Західноукраїнська гірнича компанія”, ПП Шевчук, ЗАТ “Мега”, ТОВ “Даяна”, ТОВ “Екотехнологія”, СГ “Агро 2000”, ТОВ “Габона Коломия”, “ПТМ Холдинг”, виробники консервної продукції, напоїв, інших продуктів харчування і упаковки, серед яких: ВАТ “Патент”, ТОВ “Аква Євро Центр”, ПП Бордей, МП “Благодать” та багато інших, яким вдалось зацікавити своїми пропозиціями щодо співпраці як своїх українських колег так і зарубіжних учасників.

  Рейтинг подібних бізнес-форумів особливо в останній час значно зріс. Це пояснюється такими факторами, як: сприятливі перспективи України по відношенню до ЄС, бажання вивчення нових можливостей інвестування й завоювання нових та розширення існуючих ринків збуту власної продукції, встановлення рівних партнерських стосунків.

  Наступна зустріч ділових людей відбудеться 23 березня 2005 року за тематикою “Лісозаготівля. Деревообробка. Деревообробне обладнання та технології. Виготовлення виробів із деревини. Меблі, столярні вироби, фурнітура.”, на яку Закарпатська ТПП заздалегідь запрошує.

  Закарпатська ТПП
  В Ужгороді свою продукцію презентувала східнословацька фірма «МSМ Ропу S.R.O»

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору