ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Міністр МНС Володимир Шандра вивчає карстові явища в закарпатському селищі Солотвино

  20 мая 2024 понедельник
  108 переглядів

  Сьогодні ситуацію на Солотвинському солеруднику, що на Закарпатті вивчає міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи України Володимир Шандра.

  Стан справ на підприємстві тривожить. З 2004 року тут почалися аварії і руйнівні природні явища. От і недавно утворилося карстове провалля завглибшки 30-40 метрів, об'ємом близько 10 тисяч кубометрів. Причому ця яма виникла на території промислового майданчика шахти N9 солерудника, між будівлею солефабрики і затопленою шахтою N7. Раптом почав спадати рівень води в окремих соляних озерах - улюбленому місці відпочинку закарпатців.

  Роботи у шахті N9 припинено. Під загрозою опинилася відома алергологічна лікарня, яка має підземне відділення у соляній шахті. Але тепер ніхто не ризикує спускатися туди. Працює комісія, яка має з'ясувати причину аварійних ситуацій, видати рекомендації щодо подальшої долі солерудника.

  Володимир Шандра побуває також на місці зсувного процесу на автошляху в селі Біловарці, огляне берегоукріплення на лівому березі річки Тересва у с.Нересниця і т.д. Міністр візьме участь у виїзному засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій, яке відбудеться у райцентрі Тячів, повідомляє Ярослав Ядловський, УКРІНФОРМ.
  21 лютого міністр МНС Володимир Шандра відвідає Закарпаття
  Закарпатье: Комиссия Госгорпромнадзора установит причины аварийной ситуации на ДП "Солотвинский солерудник"
  Солотвинські провалля — наслідок "будівничих" процесів у молодих Карпатських горах?
  Закарпатське Солотвино стрімко йде під землю...

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору