ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На 17.00 в Україні проголосувало 53,78% виборців

  21 января 2021 четверг

  Станом на 17.00 в Україні, під час виборів Президента, проголосувало 53,78% виборців. Про це під час брифінгу в ЦМК заявив голова ЦВК Сергій Ківалов, повідомляє кореспондент «proUA». Такі дані було отримано з 211 територіальних виборчих округів України.

  Під час брифінгу відбувся відеозв’язок із низкою виборчих дільниць і територіальних виборчих комісій. Зокрема, відбувся відеозв’язок з виборчою дільницею в Луганській області, Миколаївській області і Кіровоградській області, а також з територіальною виборчою комісією Івано-Франківської області. Представники всіх комісій однієї з проблем називають недосконалість складання списків. Зокрема, вони наголошують, що багато громадян України через відсутність їхніх прізвищ у списках не змогли проголосувати. Водночас, вони відзначають, що практично на всіх ділянках вибори проходять досить спокійно й активно.

  У той же час, під час брифінгу, представник кандидата в президенти Віктора Ющенка Роман Зварич відзначив, що в територіальній виборчій комісії в Кіровоградській області, практично з усіх виборчих дільниць були виведені спостерігачі, які представляли опозиційні сили, а також спостерігачі з ОБСЄ. Він звернувся з проханням до голови ЦВК Сергію Ківалову для того, щоб ця територіальна комісія надіслала відповідні документи, на підставі яких були виведені ці представники і чи був кворум під час прийняття цього рішення.

  На запитання журналістів про те, чи вплинуть уже зафіксовані порушення на результати виборів, Ківалов відповів, що у кожному випадку Центвиборчком буде проводити окреме розслідування. «Ми будемо все детально вивчати», – сказав він.

  proUa
  На 15.00 в Україні проголосувало 51,99% виборців
  ЦВК: У 90% округів проголосував 21% виборців
  21,23% виборців у 110 округах проголосували на виборах Президента до 12:00

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору