ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

На Закарпатті робота комунальників оцінюватиметься наявністю тепла в оселях жителів краю

  25 февраля 2021 четверг

  Сьогоднішній робочий день в Закарпатській облдержадміністрації розпочався з аналізу роботи житлово-комунального господарства гірського краю в осінньо-зимовий період. На нараді особлива увага зверталася на проблемні моменти, виправити які голова ОДА Іван Різак доручив у найкоротші строки.

  Опалювальний сезон на Закарпатті розпочато у всіх адміністративно-територіальних одиницях краю. Своєчасно забезпечено теплом усі лікарні, заклади соціального захисту, освітні установи. Виняток складає лише Верхньоворітська школа, де котельню мають запустити через два дні. Із 1195 житлових будинків централізоване теплопостачання подане в 1123. Найбільше потерпають жителі Ужгорода.

  Станом на 15 жовтня в обласному центрі із 37 котелень не працювали 15, на яких було опломбовано засувки на вузлах комерційного обліку газу. Пломби не були зняті через відсутність у “Ужгородтеплокомуненерго” лімітів на використання природного газу та угоди на його постачання з ДК ”Газ України”. У результаті цього тепло не подано до 43 будинків. Крім того, не включені 20 будинків в Мукачеві, 7 – в Хусті, по одному – в Перечині та Чопі.

  Керівник краю жорстко критикував відповідальних посадовців за допущені прорахунки під час запуску тепла. Запитував, чому всі мовчали, і чому не було жодної доповідної записки на його імя про наявні проблеми. Дивує позиція ВАТ ”Закарпатгазу”, яке замість надання конкретної допомоги комунальним структурам, зайняло позицію пасивного спостерігача. Давно вже час можна було знайти компромісне рішення про розблокування роботи котелень в Ужгороді. Іван Різак підкреслив, що зараз терміново треба виправити існуючі недоліки. Тепло має надійти в усі багатоквартирні будинки області.
  Тепло прийшло в усі домівки жителів Ужгорода
  У закарпатські Чопівці прийшов газ!

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору