ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті розпочато щеплення вакциною проти черевного тифу осіб з груп підвищеного епідеміологічного ризику

  25 мая 2020 понедельник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Станом на ранок 21 грудня в с.Сімер Перечинського району Закарпатської області нових хворих на черевний тиф не виявлено. За минулий день, 20 грудня, медичними працівниками проведено 241 подвірний обхід. Оглянуто 518 осіб. Осіб з підвищеною температурою не виявлено. Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністарції, у медичних закладах краю перебуває 10 осіб: в тому числі у обласній інфекційній лікарні — 7 осіб і у провізорному відділенні Перечинської ЦРЛ під наглядом лікарів перебуває 3 особи, які мали контакт з хворими або вживали воду, забруднену збудником черевного тифу.

  З профілактичною метою проведено повторне знезараження води у 93 колодязях. Населення села забезпечене завізною питною водою гарантованої якості. Окрім того, враховуючи результати лабораторного контролю населенню дозволено користування питною водою з 75 індивідуальних колодязів.

  Розпочато щеплення вакциною проти черевного тифу осіб з груп підвищеного епідеміологічного ризику. Для цього закуплено за кошти епідеміологічного фонду Міністерства охорони здоров’я України 400 доз вакцини.
  Закарпаття: Нових хворих на черевний тиф не виявлено
  Закарпаття: У Перечинській райлікарні перебувають 17 провізорно госпіталізованих людей
  Закарпаття: В осередках захворювання черевним тифом проведена заключна дезінфекція
  На решение "водных" проблем Закарпатью выделили 1 млн. 400 тыс.грн.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору