ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Поповича й Мартина погнали з керівництва закарпатської "Батьківщини"!

  23 ноября 2020 понедельник

  Закарпатська обласна організація партії "Батьківщина" змінила керівництво. В останній день січня регіональне серце БЮТу забилося по новому. Виконуючим обовязки голови обласного осередку партії „Батьківщина” став Андрій Сербайло. Як йдеться у повідомленні з регіонального штабу "Блоку Юлії Тимошенко" Президія Політради партії "Батьківщина" постановила: звільнити з займаних посад голову партійної організації Мартина М.М. та заступника голови обласної партійної Поповича М.А. і вивести їх зі складу бюро обласної партійної організації.

  Наступним кроком було введено до складу бюро обласної партійної організації Сербайла А.А. та Постолакі В.А. Також на Сербайла Андрія Андрійовича покладено обов’язки в.о.голови партійної організації, інформує "Правда Закарпаття".

  Як повідомив сам А.Сербайло "ЗІКу", колишнє керівництво обласної "Батьківщини" відправили у відставку «за грубі порушення партійної дисципліни, що призвели до зриву виборчих термінів формування виборчих списків», а також «негативно вплинули на стан розгортання виборчої кампанії в області».
  Півмільйона за посаду чільника ЗОО партії «Батьківщина»!!!
  Головні люстратори кадрів на Закарпатті знову разом. Що очікувати від них краянам завтра?
  Чоп: Какой была таможня, такой пока осталась…

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Миша надо было брать поллимона пока давали!Только теперь не понятно кто хозяин Батьківщини Балога или Ратушняк?

  Аватар пользователя Гость

  Якоб, Миша за это время взял не поллимона, а два лимона! Можеш быть спокойным Миша зделал свое дело!!! ;-)))

  Аватар пользователя Гость

  Полный абзац! За что боролись, на то и напоролись. "Люстратор" Ясинский -на бирже. "Мишку" Попович, "идеолог" войны с ветеранами-афганцами, накануне вылета со всех постов (не по сеньке шапка!). Витя Мартин - улетел со свистом...Доигрались придурки?! Толи ещё будет. Помаранчивые якобинцы начали рубить головы своим же.Пауки в банке, ёшкин корень.

  Аватар пользователя Гость

  Непочатий край роботи. Все - логічно. "Часом тверезому" Мартину прийдеться пережити всі прелєсті заолоту. Одним словом, що посіяв те і жне.Пахне порохом...

  Аватар пользователя Гость

  Виперли Мартина? Туди йому й дорога!