ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Повернути землю Ужгородському ліцею сфери послуг допоможуть депутати-соціалісти

  02 декабря 2020 среда

  Ще наприкінці 2002 року Ужгородське професійно-технічне училище №6, що на Православній набережній, було реорганізовано в Ужгородський ліцей сфери послуг. Адміністрація навчального закладу підготувала на переоформлення документи, в тому числі й Державний акт на право користування землею (на земельну ділянку площею в 1,2649 га).Усі ці документи були подані до органів міської влади у квітні 2003 року, однак процес так і загальмував, хоча листи до пана Погорєлова з цього приводу писалися неодноразово. Врешті-решт, через півтора роки, у жовтні 2004-го, Ужгородська мерія прийняла рішення №407 „Про надання та приватизацію земельних діфлянок”, де в одному з пунктів, а саме в пункті 1.4, фактично припиняла користування ліцею земельною ділянкою, відведеною під спортивний майданчик (площею в 0,6816 га). Ця ділянка перейшла в „загальне користування”...

  Адміністрація ліцею в обуренні почала домагатись справедливості в судовому порядку, оскільки вищезгадане рішення № 407 суперечить чинному законодавству України. І домоглась – за рішенням Господарського суду Закарпатської області та ухвали Львівського апеляційного господарського суду злощасний пункт того спірного рішення був визнаний недійсним а Ужгородську міську владу зобов’язано видати ліцею належним чином оформлений акт на право володіння земельною ділянкою площею в 1,2649 га. Та владні мужі в Ужгородській мерії і далі не поспішали „киватись”.

  Та час іде і 2005-2006 навчального року на Ужгородський ліцей сфери послуг, як і на будь-який інший освітній заклад, чекає атестація, для успішного проходження якої необхідні належним чином оформлені документи...

  У розпачі працівники ліцею пишуть колективне звернення (45 підписів) до депутатів фракції Соціалістичної партії України в Ужгородській міській раді з проханням розглянути їхнє питання на найближчій сесії міськради та посприяти у його вирішенні. Того ж дня депутатами міської ради, членами фракції СПУ, Олександром Доктором та Юрієм Фогелем було складено та надіслано на ім’я В.Погорєлова депутатський запит. Депутати просять міського голову включити в порядок денний XLVIII сесії міської ради питання „Про внесення змін до пункту 1,4 рішення №407 „Про надання та приватизацію земельних ділянок”, а також негайно виконати рішення Господарського суду Закарпатської області та ухвали Львівського апеляційного господарського суду та видати ліцею сфери послуг Державний акт на право постійного користування земельною площев 1,2649 га під учбовим комплексом ліцею.

  „Про вжиті заходи, - йдеться далі в запиті, - просимо в десятиденний термін інформувати фракцію СПУ в Ужгородській міській раді та заявника”.
  Ужгородські соціалісти відстоюють міський дитсадок
  Закарпатські соціалісти пішли у ліс

  Сам Бог велів...
  У річницю Збройних Сил України соціалісти Мукачева завітали до інвалідів війни

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору