ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Проект аграрного маркетингу" продовжить роботу на Закарпатті

  19 января 2021 вторник

  Фермерські господарства 6 областей Україні співпрацюватимуть з Проектом аграрного маркетингу до березня 2007 року, повідомив на прес-конференції в Київі директор ПАМ Роберт Лі, повідомляє Укрінформ.

  Наш проект, сказав Роберт Лі, - не разова допомога сільгоспвиробникам. Ми працюємо з 600 фермерами Львівської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Черкаської областей та АР Крим вже рік і поки що не маємо причин припиняти цю роботу. Українським фермерам, наголосив він, з поміж іншого (професійної бізнесової підготовки, технічної допомоги) не вистачає доступної ринкової інформації, яка б допомогла зорієнтуватися у потребах ринку і сприяла підвищенню їх прибутків. Саме на це ми зробили ставку, розвиваючи в шести регіонах мережу ринкової інформації, через яку учасники Проекту мають змогу щодня оновлювати данні по цінам на ринку, новим каналам реалізації плодоовочевої продукції та отримувати консультаційно-технічну допомогу щодо впровадження новітніх технологій, а також - юридичну.

  Відповідаючи на запитання про дієвість Проекту, Роберт Лі, зазначив, що за рік його учасники покращили ділові стосунки з переробними компаніями, збільшили поставки високоякісної сировини та свіжої сільськогосподарської продукції на внутрішній і зовнішні ринки, зменшили витрати на заготівлю сировини за рахунок вигідних довгострокових контрактів з виробниками.

  Як стало відомо "UA-REPORTER.COM", упродовж наступних трьох років Проект не розширюватиме географію учасників. "Нам потрібна якість роботи, а не маштабність", - відзначили організатори Проекту.
  В Україні відбудеться міжнародна конференція, присвячена розвитку ринку овочів і фруктів

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору
  Похожие новости