ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Профспілки Закарпаття просять владу не забувати про культуру!

  03 декабря 2020 четверг

  Чи може профспілка працівників культури займати позицію стороннього спостерігача, коли в обласному бюджеті забезпеченість потреби в асигнуванні закладів культури і мистецтва на наступний рік — менше 50 відсотків від потреби, а у Великоберезнянському, Воловецькому районах, містах Чопі, Берегові, Мукачеві — ще менше?
  Саме ці питання гостро ставила на засіданні президії профспілки працівників культури Закарпаття її голова Наталія Товтин.її принципова позиція знайшла підтримку в членів виборного профспілкового органу. Тож галузева профспілка висловила свій протест проти залишкового принципу фінансування культури, адже працівники галузі розраховують на гарантовану і своєчасну оплату своєї роботи.

  До того ж, як зазначила Наталія Товтин, під час недавньої акції протесту профспілок Федерація профспілок України звернулася до народних депутатів України при прийнятті Державного бюджету-2006 зайняти принципову позицію щодо необхідності встановлення заробітної плати з 1 січня наступного року на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а з 1 липня 2006 року — 130 відсотків з урахуванням сімейної складової.

  Президія обласної профспілки підтримала пропозиції управління культури Закарпатської ОДА до сесії обласної ради щодо додаткового виділення коштів обласного бюджету 2006 року на потреби закладів культури і мистецтва та звернулася до депутатів районних і міських рад нашого краю щодо сприяння у вишуканні необхідних коштів на фінансування культурно-освітніх закладів на місцях.

  Василь СЕРГІЙЧУК.
  На Закарпатті відбувся всеукраїнський семінар-навчання профспілкових бухгалтерів
  Минуле й сучасне профспілок Закарпаття
  Профспілки діятимуть на усіх підприємствах краю

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору