ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

С утра ужгородцам подарили бассейн с водой и настоящий аквапарк (фото)

  23 марта 2018 пятница
  Аватар пользователя corsov
  25-метровый бассейн-красавец водного комплекса AQUARIOPARK

  Сегодняшний день, 1 августа 2013 года, войдет навсегда в историю Ужгорода. На территории парка "Подзамковый" водный комплекс «AQUARIO PARK» может принимать первых гостей!


  На календаре 1 августа.

  Для Ужгорода этот летний месяц начинается с приятной новости - уже с 6 часов утра можно посещать 25-метровый бассейн-красавец водного комплекса «AQUARIOPARK».


  К Вашим услугам:

  - бассейн,
  - спортивная площадка,
  - уютная летняя терраса.


  Напомним, что «AQUARIOPARK» появился на месте бывшего бассейна «Спартак», который был построен Томашем Масариком века назад, а восстановлен в 2013 году инвестором Сергеем Ратушняком.  22.jpg
  33.jpg

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Загрузка...

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Кто не видел настоящий аква-парк, то этот назвать можно - AQUAZOOPARK максимум! Но для нашей ското-быдлоты пойдет... схавают. А остается только горестно печалиться и вздыхать!!!

  Аватар пользователя Гость

  Вообще -то в оглавлении статьи сказано "ужгородцам подарили басейн" какой нах он должен быть платным? В таком случае все подарки должны компенсироваться за счет одаряемых. Всучили два малых корыта за один 50-ти метровый басейн.

  Аватар пользователя Гость

  Той лягушатнік та надувну горку назвали аквапарком?
  Рататуй краще б реставрував єдиний нормальний басейн, який у нас був з давніх давен

  Аватар пользователя Гость

  От наче і задумка нормальна, але раніше то нормальний велечезний басейн був, якому весь Ужгород поміщався! от для чого його було розділяти на 2 скажіть будь ласка?? ну чого все що в нас не робиться, то через жопу??? а зате горді які, в якомусь інтерв*ю було написано, що з нуля чашу звели! сміх та й годі! Чим далі, тим більше паплюжать місто як можна. позор

  Аватар пользователя Гость

  В ПЛАНАХ РАТАТУЯ ПРИВАТИЗИРОВАТЬ ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ МУЗЕЙ "БОКШАЯ", А ПОТОМ СДЕЛАТЬ ИЗ НЕГО ЭРМИТАЖ.

  Аватар пользователя Гость

  Круто. Таке враження, що простих людей за лохів тримають.

  Аватар пользователя Гость

  Кто знает до какого времени работает?

  Аватар пользователя Гость

  Ніхто з вказний не вартий виїдиного яйця. В Ужгороді нема кому керувати. жодного можновладця. Для людей нічого не роблять. Аквапарк під вибори. Погорелов також нічго не робить. Мусор палили при обох мерах. дихати нема чим. доріг при обох небуло. зеленої зони і багато іншого. йдіть пройдіться по Проспекту... вся плитка полущилася вже...Що тепер зно вміняти? нещодавно її поклалди нову.. Про що ви тут хвалите?

  Аватар пользователя Гость

  Так молодець Рата, для Ужгорода що може робить, ще щось комусь і не подобається. Погоріляка вибрали, а що він зробив для жителів , гнати його в шею. А таких як Сергій підтримувати потрібно побільше б таких людей!

  Аватар пользователя Гость

  Во-первых - украл (а) чужой "ник", во-вторых - пишешь фигню !!!

  Аватар пользователя Гость

  ТОЧНО, ПОБІЛЬШЕ ... В ТАКІЙ СРАЦІ СИДИМО А ТОБІ ПОБІЛЬШЕ ТАКИХ. ТИ ХОЧ РОЗУМІЄШ В ЯКІЙ СРАЦІ УКРАЇНА? ЦІ УРОДИ КРАДУТЬ, ЗА НАШІ ГРОШІ ЩОСЬ зроблять І ЛІЗУТЬ ДАЛІ У ВЛАДУ ЩОБ ЩЕ ПОТЯГНУТИ. В НОРМАЛЬНИХ МІСТАХ БЮТЬСЯ ЗА ТЕ ЩОБ ПОБУДУВАТИ І НЕ ДАЮТЬ , І ПЛАТЯТЬ ВЕЛИКІ ГРОШІ ДО КАЗНИ МІСТА. СЕЛЮКИ ТІ ХТО ДУМАЮТЬ ЩО МОЛОДЦІ, БО НІХТО Б НЕ ЗРОБИВ ІНШИЙ... НЕ ТРЕБА НІЧОГО РОБИТИ.! НАЙ РОБЛЯТЬ КОЛИ У ВЛАДИ СИДЯТЬ І ЗА ГРОШІ МІСТА.

  Аватар пользователя Гость

  Ратушняку подяка! В Ужгороді ніхто і нічого більше не збудує, хіба що розкрадуть те що маємо, а Ви за Угорщину пишете, які там басейни та чи простий Ужгородець може собі позволити Угорщину?

  Аватар пользователя Гость

  якщо простий ужгородець може платити за відпочинок в такому лягушатніку, які вже є майже в кожному готелі, то зможе собі дозволити і Угорщину. А ті хто вже спробував, різницю в якості відпочинку відчувають дуже значну та й майже за ті самі гроші.

  Аватар пользователя Гость

  Ти кумедний населення Гайдусоюосло- 23.295 людей і тут знаходиться найбільший аквапарк Європи.

  Аватар пользователя Гость

  НЕ нападайте НА РАТУКАКУ, он ПЯТЬ ГРИВЕНЬ НА ЦЕРКВУ ДАЛ!

  Аватар пользователя Гость

  ціни пон-пятн. дорослий -50 грн. 5-12 р. - 25 грн, до 5 р. безкоштовно, суб-нед. на 10 грн дорожче - відповідно 60 і 35

  Аватар пользователя Гость

  Звичайно це не Аквапарк, але то,що Рата відновив(не побудував нову) чашу басейну та запустив його в експлуатацію, це йому має бути подяка від Ужгородців. Коли б кожний з зареєстрованих у пані М.Бадиди мільонерів зробивхоча би щось для любого мікрорайону міста,то мабуть від цього виграв би кожен з нас.А оцінювати сьогодні вартість купання в басейні кожен буде по своєму.Але про те,що відкрито ще один з додаткових рекреаційних куточків нашого міста,мабуть ніхто не буде заперечувати.Можна лише подякувати Сергію Миколайовичу за вкладені кошти на території міста,а не в Угорщині чи в Італії.

  Аватар пользователя Гость

  Вот скажите как можнно эо назвать AQUAPARK ???
  Бассейн с горкой , ну пляж с бассейном ,
  Ну что там такого что тянет на AQUAPARK ?
  Конечно влежено бабло , респект рате ,...хотя , но в любом случае он так город незасрал как Витя Полгорелец
  Честное слово но это точне не АКВАПАРК !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Хороший добротный бассейн в лучшем случае , ну и конечно очень дорогой
  Цены да как в аквапарке , но по сути это бассейн !!! :)
  Равиоли они же пельмени.... но это же не пельмени - но дороже :)))))

  Аватар пользователя Гость

  Яка ху.....я

  Аватар пользователя Гость

  согласний

  Аватар пользователя Гость

  Смішні люди, що вірять усьому. Басейн побудували в Чехословацькі часи. До нього не має відношення ніхто окрім тих людей, що звели його.... Його треба було лиш підтримувати. У свій час Пан Сергій мав усі важелі відреконструювати його, залишити його місту. В свій час було використано організації водного поло, плавців щоб привернути увагу до проблеми. Тоді мова йшла про те, що басейн буде віддано місту. Басейн ніколи не був прибутковим. Басейн завжди був для громадян міста. Можна було і зараз побудувати нову чашу за рахунок міста. Не потрібно було торкатися парку, вирізати його. Зараз там вже футбольне поле. Мені боляче дивтися на те, що твориться. Мені не треба показувати і казати, з що це акварпрк. Я був у багатьох місцях, Зїздіть в Будапешт і побачите, що таке АКВАПАРК. Де 50 метровий басейн? І це вся наша країна така.

  Аватар пользователя Гость

  нема сенсу рівняти нас до Угорщини, чи інших країн. Ми живемо в продажній країні! треба брати приклад з Туреччини, там якшо комусь шось неподобається, люди виходять з бунтом. Погорелов це не голова міста .. Нормальний керівник би давно навів лад в місті, а не набивав кишені. Кого вибрали, того і маєте!!!!!!!!!! Басейн спартак, помер давно, тому про нього говорити немає сенсу. на його місці побудували новий басейн, тому хто хоче то буде ходити, а хто ні той буде ходити на річку чи карєр. Свобода вибору.

  Аватар пользователя Гость

  хто не хоче плавати в басейні Ратушняка, най іде плавати у тому басейні, який нам "побудувала " місцева влада, яка тільки землю ділить.

  Аватар пользователя Гость

  ЗНАЛ БЫ ТОМАШ МАСАРИК, ЧТО СТРОИТ БАСЕЙН ДЛЯ РАТУБАБЛОШКИНА ПУСТИЛ БЫ ФОРИНТЫ НА ИНТЕРНЕТ.

  Аватар пользователя Гость

  То́маш Га́рріг Ма́сарик (чеськ. Tomáš Garrigue Masaryk, * 7 березня 1850 Годонін, Моравія — † 14 вересня 1937) — чеський філософ, політичний і державний діяч, перший президент Чехословаччини (1918–1935).

  ТОДі були чешські крони

  Аватар пользователя Гость

  Айно ??.

  Аватар пользователя Гость

  А точнее чехословацие кроны. (Введена в обращение в 1919 году в соответствии с законом от 25 февраля 1919 года вместо австро-венгерской кроны путём наклейки знаков соответствия на банкноты Австро-Венгерского банка....На банкнотах, выпущенных в Чехословакии в 1919—1939 годах, номинал прописью обозначался не только на чешском, но и на словацком, немецком, венгерском и русском языках.)

  Аватар пользователя Гость

  У румына в Чопе наполовину дешевле, и бассейн в 2 раза больше. Фтопку короче.

  Аватар пользователя Гость

  Скунсу. Дав би Бог тобі сил і коштів побувати там де побував РАТА. У слід не можеш йому стати.

  Аватар пользователя Гость

  ПО будням 50 гривен со взрослого, по віходнім - 70 гривен, на счет детей не знаю

  Аватар пользователя Гость

  Интересно было бы узнать также количество душевых, раздевалок, туалетов,шезлонгов (лежаков), парковочных мест для машин посетителей и самое главное человековместимость. Или будут запускать неограниченое количество желающих(шоб бабла накосить). В этом случае мы все как кильки в банке будем бултыхаться в грязной воде (система очистки явно не расчитана на наш менталитет).

  Аватар пользователя Гость

  Ну как сколько... 100 душевых, для каждого посетителя личная. 20 раздевалок чтобы все не теснились, 100 туалетов (личный для каждого)... Специально для крытх и трбовательных комментарщиков ужгородских сайтов....

  Пойдите и сами посмотрите и посчитайте, если вам так нужно.

  Аватар пользователя Гость

  в германии цены на половину меньше за хлорку не дам гроши

  Аватар пользователя Гость

  Всех интересует какая цена. А вспомните слова Раты о том , что Ужгород для богатых. Так и басейн , который он называет аквапарком, будет для богатых . Цены будут в районе 100 наших рублей за день для взрослых и 50 для детей всех возрастов. Иначе до нового года он не сможет отбить вложенные деньги.

  Аватар пользователя Гость

  КАК РАХУ НЕ СТЫДНОНО! СНАЧАЛА УГРОБИЛ БАСЕЙН, А ПОТОМ ПРИХВАТИЗИРОВАЛ.

  Аватар пользователя Гость

  Буде где органам гуляти........... дякуюмо. КАМЕРИ ТЕЖ Е ...

  Аватар пользователя Гость

  А ціни які?

  Аватар пользователя Гость

  А яка ціна для дітей, школярів та дорослих? Не така як у Европі?

  Аватар пользователя Гость

  Ні , не така. Ми ще не в Європі.

  Аватар пользователя Гость

  И какой это аквапарк? Обычный бассейн! Надо Рату свозить в Венгрию что бы увидел что такое настоящий аквапарк!

  Аватар пользователя Гость

  +100

  Аватар пользователя skuns

  Ратушняку респект ))) Було б добре,що б ранком (наприклад до восьмої) була спец ціна,як було раніше на Спартаку.

  Аватар пользователя Гость

  ..ага,держи карман шире,наивный...

  Аватар пользователя Гость

  Я рада! Цікаво, які ціни?!

  Аватар пользователя Гость

  хороша новина! піду з родиною після роботи

  Аватар пользователя Гость

  Іди на здоров"я. Тільки в воду не пісяй та веди себе культурно.