ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Сергій Червонописький: УСВА йде в політику для вирішення соціальних проблем учасників бойових дій

  01 декабря 2020 вторник

  У Рівному перебуває голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький. Вчора він провів зустріч з учасниками локальних війн, котрі проживають на Рівненщині. Сьогодні має зустрітися з керівниками обласного та міського осередків організації. У другій половині дня Сергій Червонописький вирушить до Луцька.

  Як зазначалося на зустрічі з ветеранами Афганістану, нині такі люди особливо потребують допомоги. Їм, у порівнянні з іншими громадянами, важче працевлаштуватися, пристосуватися до ринкових умов.

  На думку голови Рівненської обласної організації УСВА Миколи Ражика, більшість колишніх учасників локальних війн потребують соціальної адаптації та супроводу. Чимало з цих питань, як підкреслювалося вчора на зустрічі, можна вирішити лише на загальнодержавному рівні. Особливо, коли мова йде про допомогу сім’ям померлих ветеранів. Як каже Микола Ражик, родини в таких випадках повністю позбавляються будь-яких пільг.

  Для вирішення проблем членів Української спілки ветеранів Афганістану необхідне лобіювання їх інтересів у радах різних рівнів. Сергій Червонописький йде на цих виборах до Верховної Ради від Соцпартії України, повідомляє "ЗІК".

  "Голова УСВА Сергій Червонописький: "Гуртуємося, щоб відстоювати справедливість"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору