ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Щодоби ВАТ "Ужгородхліб" випікає майже 10 тисяч кілограмів хлібобулочних виробів

  24 ноября 2020 вторник

  Голова правління ВАТ "Ужгородхліб" Анатолій Токарчук, який 11 років поспіль очолює це підприємство в обласному центрі Закарпаття, переконаний у тому, що найкраща політика — це економіка, бо саме вона є джерелом добробуту народу.

  А ще Анатолій Павлович вірить у народну мудрість, яка гласить: хліб — усьому голова! Без нього, хліба насущного, не обходиться ні одна родина жодного дня.

  Керуючись цією мудрістю, у ВАТ "Ужгородхліб" зуміли зберегти трудовий колектив і не втратили високої якості хліба і борошняних ласощів, при виробництві яких використовують тільки натуральну сировину й традиційні технології без застосування поліпшувачів і добавок, шкідливих для здоров'я.

  У ці грудневі дні підприємство щодоби випікає майже 10 тисяч кілограмів хлібобулочних виробів і має найбільшу питому вагу в забезпеченні ними жителів обласного центру Закарпаття та мешканців навколишніх населених пунктів. Важливим є також той факт, що хлібна продукція виробництва ВАТ "Ужгородхліб" дешевша, ніж у численних приватних хлібопекарів.

  Богдан Дубовий.
  На Закарпатті посилюють контроль за ціновою ситуацією на ринку продуктів
  Темпи зростання споживчих цін в Закарпатті залишаються нижчими від середніх по Україні
  Третина закарпатських хлібовиробників завищує ціну хліба

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору