ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

У закарпатському Мукачеві відкрили пам'ятник краянам, що не повернулися з Афганської війни

  06 июня 2023 вторник

  У суботу, 16 лютого, в закарпатському місті Мукачеві відкрито пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганській війні 1979-1989 років.

  На урочистій церемонії відзначалося, що у тій війні полягли понад три тисячі наших співвітчизників, у т.ч. й 54 закарпатці. Їхні імена викарбувано на меморіальній плиті першого в області пам'ятника воїнам-"афганцям", спорудженого кілька років тому в Ужгороді.

  Напередодні відбулася традиційна зустріч керівників області з учасниками бойових дій на територіях інших держав. Обговорено ряд питань, які хвилюють колишніх воїнів-інтернаціоналістів: про встановлення квартирних телефонів, виділення житла, допомогу в організації реабілітаційного центру для воїнів-"афганців", їхнє санаторно-курортне оздоровлення і т.п. Обласна влада надала грошову допомогу тим, хто потребує її найбільше, - інвалідам першої та другої груп, сім'ям воїнів, які загинули на війні чи відійшли від нас в останні роки, повідомив Ярослав Ядловський, УКРІНФОРМ.
  Ужгород: До монументу Скорботній Матері — квіти пам’яті і шани...
  Привселюдний акт самоспалення готується здійснити 40-річний інвалід Афганської війни Анатолій Бондар з закарпатського села Грушово!..
  Закарпатська влада вшанувала ветеранів бойових дій на території інших держав
  Володимир Куло: "До Афганістану не вірив, що можна звикнути до смерті..."

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору