ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У Закарпатті "грузинський варіант" не пройшов

  22 января 2021 пятница

  Деякі опозиційні Інтернет-видання, посилаючись на інформацію прес-служби регіонального виборчого штабу Віктора Ющенка, повідомили про те, що у с.В.Лучки на Закарпатті побито спостерігача із Грузії.

  Заради об’єктивності: Закарпаття у ці дні відвідало 10 спостерігачів із Грузії, і тільки 4 з них зареєстровані у ЦВК. Шестеро ж так і не змогли показати посвідчення спостерігача. Територією Закарпаття ці шестеро пересуваються у супроводі представників виборчого штабу Ющенка. Можливо, за інших умов це не викликало б зайвих питань, але ці грузинські товариші роз’їжджають на машинах, що належать фірмі „Барва” (власник нардеп Балозі) і проживають у готелі з однойменною назвою „Барва”.

  Для прискіпливих „шукачів” детективного жанру повідомимо також, що Володимир Паульо (його названо „винним” у бійці) є президентом футбольного клубу вищої ліги „Закарпаття”. Жителі рідного села Володимира В.Лучки у 2002 році обрали його депутатом районної ради. У тому, що він поцікавився особою „спостерігача” довного нічого не було. Втім, як і „грузинська відповідь”: провокація бійки.

  До речі, інцидент стався за деякий час після того, як Балога влаштував у штабі погром за „повну відсутність” заворушок на виборчих дільницях.

  Вісник
  За закарпатців голосують навіть без їх згоди
  В Ужгороді намагаються проголосувати 30 киян
  У територіальному виборчому округу №70 з центром в Ужгороді вибори відбулися!
  На Закарпатті — "нашоукраїнська" істерія

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору