ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгородщина: Перспективи сільського господарства

  01 декабря 2020 вторник

  Сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак та голова обласної ради Микола Андрусь здійснили робочу поїздку по Ужгородщині. Вони побували на низці підприємств, що займаються виробництвом та переробкою сільськогогосподарської продукції.

  ВАТ “Ужгородмолоко” зараз у стані відродження. Торік на підприємстві було проведено реконструкцію, завезено сучасне обладнання. Це дозволило розширити виробництво, на 85 відсотків зросли обсяги, з’явився новий асортимент продукції. Тут виробляють не тільки молоко, кефір та сметану, а й морозиво, сиркові десерти, майонез. Став до ладу консервний цех, який забезпечує своєю продукцією мережу магазинів “Фуршет”. На черзі виробництво порційних вершків. Невдовзі на база вивільнених площ молокозаводу відкриється новий супермаркет “Континент”.

  У приміській Сторожниці реалізується інвестиційний проект з виробництва чіпсів. інвестор – чеська фірма “Лавімонт” – вклала у цей проект майже 1 мільйон доларів США. До речі, це буде третє підприємство з виробництва чіпсів на Україні. Постачальниками сировини – картоплі – стануть закарпатські сільгоспвиробники. Уже укладено три такі угоди. Працюватимуть на підприємстві 25 чоловік із середньою зарплатою понад 700 гривень. Виробництво чіпсів розпочнеться з початку наступного року.

  На виробництві тваринницької продукції спеціалізується приватне підприємство “Ватра”. Наразі тут є понад 600 голів великої рогатої худоби. З початку року вироблено більше 5 тисяч центнерів молока. Середній надій на одну корову 2,5 тисячі кілограмів. Крім того, господарство займається племінною репродукцією по вирощуванню племінної чорно-рябої породи великої рогатої худоби.

  Товариство “Агростар” у Великих Гєївцях з’явилося чотири роки тому на базі колишнього колгоспу “Прогрес”. Тут також вирощують свиней, овець та корів. З початку року вироблено понад дві тисячі центнерів молока, реалізовано майже 500 центнерів м’яса у живій вазі. Прибутків отримано на суму півмільйона гривень.

  Під час поїздки керівництво області ознайомлювалося з проблемами, які хвилюють сьогодні сільгоспвиробників, перспективами розвитку галузі на Ужгородщині. Є всі підстави стверджувати, що сільське господарство району має реальні можливості для поступального зростання. Зі свого боку влада всіляко підтримуватиме сільгоспвиробників, на часі розробка і реалізація різних програм сприяння розвитку цієї галузі.
  Керівники Закарпаття привітали сільчан краю зі святом
  Закарпатська Велика Бакта: наукове підґрунтя для сільського господарства
  В аграрному секторі Закарпаття реалізуються 18 інвестиційних проектів
  Ратушняк вдарився у …сільське господарство!

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору